به گزارش پارس نیوز، 

امین قاسمی‌نژاد با اشاره به شرایط فعلی پدیده در آستانه شروع نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر گفت: وضعیت تیم ما خوب است و باید از آقای همیداوی تشکر کنیم که در این شرایط سخت و بحرانی، پدیده را از بحران خارج کرد. ما اردوی خوبی را در کشور ترکیه برگزار کردیم و حالا هم در تهران تمرین می‌کنیم تا آماده بازی با پرسپولیس شویم. روحیه بازیکنان هم بالا است و امیدوارم بازی خوبی را برابر پرسپولیس انجام دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پدیده می‌تواند موفق به شکست دادن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شود، تاکید کرد: پرسپولیس تیم خوبی است که با جذب چند بازیکن خودش را تقویت کرده ولی ما هم تیم شایسته‌ای هستیم و ترسی از نام حریف‌مان نداریم. ما فقط برای گرفتن 3 امتیاز بازی خواهیم کرد.

قاسمی‌نژاد که تا حالا موفق به گلزنی برابر پرسپولیس نشده است، در این خصوص عنوان کرد: تا حالا به پرسپولیس گل نزدم ولی امیدوارم اولین گلم را در این بازی بزنم. البته برای من موفقیت تیم از همه چیز مهمتر است و همه بازیکنان پدیده هم اول به موفقیت تیم فکر می‌کنند.

وی درباره مصدومیتی که با آن مواجه شده است، تصریح کرد: کمی از ناحیه همیسترینگ اذیت می‌شوم ولی امیدوارم که با تلاش کادر پزشکی به بازی برابر پرسپولیس برسم.