به گزارش پارس نیوز، 

حسن خان‌محمدی، بازیکن اسبق پرسپولیس می‌گوید شرایط تیم برانکو برای موفقیت در آسیا هموارتر شده است.

پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم خوب تقویت شد؟

بله، برانکو خوب تیمش را تقویت کرد و تمام نقاط ضعف را پوشاند. پرسپولیس دفاع راست نداشت که شیری را جذب کرد. مهدی ترابی را در پست وینگر تهاجمی آورد که بهترین است و توانایی بازی در چند پست دیگر را دارد. سروش و چند بازیکن دیگر هم همگی بازیکنان تأثیر‌گذاری هستند.

 بضاعت پرسپولیس برای جنگیدن در سه جام کافی هست؟

کافی که نیست، اما بالاخره ما باید این را هم در نظر بگیریم که پرسپولیس به نسبت فصل قبل عالی تجهیز شده و حتماً می‌تواند باز هم کار‌های بزرگی انجام دهد. بضاعت فعلی پرسپولیس با زمان محرومیتش اصلاً قابل قیاس نیست.

در آسیا چه شرایطی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنید؟

قبل از پاسخ به این سؤال‌تان باید بگویم که اهمیت کار پرسپولیس پس از جام ملت‌ها بیشتر مشخص می‌شود، چون تیم‌هایی مانند السد و الدحیل را شکست داد که بهترین بودند و جمعی از همین تیم قطری که قهرمان شد در آن دو تیم حضور داشتند که پرسپولیس مقابل آن‌ها بازی کرد. پرسپولیس سلسله‌مراتب را در فوتبال آسیا خوب پیموده و تجربه و شخصیت خوبی در آسیا پیدا کرده و می‌تواند در این فصل به قهرمانی برسد.

 در مورد بازی پرسپولیس با پدیده در لیگ چه صحبتی دارید؟

پدیده تیم خوبی است، اما پرسپولیس حتماً می‌تواند با حمایت هوادارانش در ورزشگاه آزادی پیروز شود.

در جام حذفی چقدر شانس برای قهرمانی پرسپولیس قائل هستید؟

پرسپولیس دو حریف گردن‌کلفت را تا قهرمانی پیش رو دارد، اما معتقدم قدرت پیروزی بر پدیده و سپاهان را دارد و حتماً می‌تواند قهرمان شود، چون در صورت پیروزی بر سپاهان و پدیده، پیروزی مقابل داماش گیلان، کار سختی نیست.

 بودیمیر را چگونه ارزیابی کردید؟

به نظرم بهتر از منشاست، چون بودیمیر در فضای کوچک خوب کار می‌کند در حالی که منشا برای موفقیت نیاز به فضا داشت. نیم‌فصل دوم هم فضا برای بازیکن زیاد نیست. من برای بازیکن کروات، شرایط بهتری را نسبت به منشا قائل هستم. برانکو هم برای جذب بازیکن تمام موارد را در نظر می‌گیرد و بی‌گدار به آب نمی‌زند.