به گزارش پارس نیوز، 

علی چینی، دستیار منصوریان در استقلال، مدت‌هاست به عنوان سرمربی «تیم ملی بیماری‌های خاص و پیوند اعضا» مشغول به کار است. چینی معتقد است استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ برتر عملکرد بسیار بهتری در مقایسه با نیم‌فصل اول خواهد داشت.

 ارزیابی شما از شرایط کنونی استقلال چیست؟

یکسری مشکلات از گذشته روی دوش باشگاه تلنبار شده که کار را برای مدیریت دشوار می‌کند. در ماه‌های اخیر امیرحسین فتحی به عنوان مدیر باشگاه توانسته کار را جلو ببرد و ارزیابی من از مدیریت ایشان مثبت است. استقلال برای نیم‌فصل دوم تقویت شده است. بازگشت داریوش شجاعیان و محسن کریمی و جذب ۲ بازیکن خارجی رزومه‌دار به شفر کمک می‌کند بتواند تیمی قدرتمندتر راهی میدان کند و امیدوارم استقلال با بهترین عملکرد سهمیه آسیایی را کسب کند.

 تغییرات هیئت‌مدیره باشگاه استقلال را چطور دیدی؟

احمد سعادتمند را از قدیم می‌شناسم. او به شدت به استقلال علاقه‌مند بود. در مقطعی گزینه مدیرعاملی پرسپولیس هم شد که در حد احتمال باقی ماند و عملی نشد. کامران منزوی از زمانی که من بازیکن استقلال بودم، جزو مدیران کاربلد به شمار می‌رفت. میرشاد ماجدی هم نیازی به معرفی ندارد. او یک استقلالی تحصیلکرده و دوست‌داشتنی است. البته باید بگویم در ترکیب هیئت‌مدیره قبلی ما آقای قراب را داشتیم که به دلیل بازنشستگی نتوانست به کار ادامه دهد.

 زمانی گفته وزارت ورزش در همه مسائل مدیریتی استقلال دخالت می‌کند.

اگر این حرف‌ها را تا چند ماه قبل می‌زد، می‌پذیرفتم. چرا آقای زمانی که در مجلس رفت و آمد دارند، این مسائل را حالا می‌گویند؟ چرا برای منافع استقلال نجنگیدند؟ بیان این‌گونه صحبت‌ها کمکی به تیم محبوب‌مان نمی‌کند.