به گزارش پارس نیوز، 

فرزاد آشوبی، بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس این روز‌ها مشغول مربیگری در رده‌های پایه است. از قرار معلوم او نیز در صف منتقدان کی روش قرار دارد.

در مجموع تیم کشورمان در جام ملت‌ها چطور بود؟

شایسته‌ترین تیم به لحاظ فردی ایران بود و البته مستحق قهرمانی. ما قبل از اینکه به مسابقات جام ملت‌ها برویم محک جدی نخوردیم و این باعث شد روبه‌روی تیم‌های بزرگ کمی دچار مشکل شویم. بردن عمان و چین کار ساده‌ای نبود و نشان دادیم جزو چهار قدرت برتر آسیا هستیم، اما برای قهرمانی نیاز به برنامه صحیح در فاز هجومی بود که در ۸ ساله حضور کی‌روش متأسفانه هیچ موقع نداشتیم.

چطور؟

کی‌روش ۸ سال در فوتبال ما بود و سطح فوتبال کشورمان را بالاتر برد، اما هیچ موقع به فکر خط حمله نبود. این یکی از نواقص کار او بود. البته در دفاع تغییرات زیاد و قابل توجهی داشتیم.

از عملکرد استقلال در نقل و انتقالات خبر دارید؟

بله در جریان هستم. بر اساس فیلم‌هایی که دیده‌انم دو بازیکن خارجی جذب شده. البته فیلم‌ها منابع خوبی برای قضاوت نیستند و باید منتظر عملکردشان در میدان باشیم که مثل الحاجی گرو و نیومایر نشوند!

 استقلال روز پنج‌شنبه مهمان پیکان است. ارزیابی شما از این دیدار چیست؟

امیدوارم استقلال همانند روز‌های آخر نیم‌فصل اول باشد و آن روند خوب ادامه پیدا کند. اگر آن‌ها می‌خواهند جزو مدعیان قهرمانی باشند باید از همین دیدار شروع کرده و شروع به امتیازگیری کنند.

پیکان را چطور می‌بینید؟

پیکان با سرمربی جدید خود آقای فرکی تازه شروع کرده، اما این تیم همیشه روبه‌روی استقلال و پرسپولیس متفاوت بوده است. امیدوارم بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم و با احترام به حریف، استقلال پیروز بازی باشد.