به گزارش پارس نیوز، 

سهراب مرادی در حاشیه تمرین تیم ملی وزنه برداری در مورد وضعیت خود بیان کرد: از ناحیه کمر آسیب‌دیدگی دارم و جلوتر بروم شرایطم بهتر می‌شود. پزشکان و فدراسیون هم پیگیر درمان من هستند و هنوز تمرینات پر فشارم را شروع نکرده ام و سبک تمرین می‌کنم.

مرادی در مورد رقابت خود با کیانوش رستمی بیان کرد: وزنه برداری رشته رکوردی است و رکوردها مشخص می‌کند چه کسی المپیک می‌رود من هم تمام تمرکزم روی تمرینات است و اینکه آسیب نبینم.

البته در دسته ۹۶ کیلوگرم غیر از کیانوش، وزنه بردار چین بلاروس و قطر هم هستند و رقبای زیادی دارم و همه دنبال این هستند مدال المپیک این وزن را بگیرم.

او در پاسخ به این پرسش که کیانوش رستمی بعد از آمدن ماموران وادا مطلبی را عنوان که به گونه‌ای تعبیر شد انگار کنایه به بقیه نفرات بود، تاکید کرد: نمی دانم (با خنده). من چند ماه در اردو بودم و بزرگسالان جهان و بازی‌های آسیایی شرکت کردم و تست هم دادم. ۲ ماه هم برای استراحت رفته بودم. مشکلی نیست و همه چیز خوب پیش می‌رود.

مرادی در مشخص شدن تکلیف خانه‌ای که قرار بود در اصفهان به او بدهند، گفت: منتفی شد. نمی‌خواهم راجع به آن صحبت کنم اصلاً. آنها جایزه را دادند و بعد پس گرفتند و فقط نمایش جلوی تلویزیون بود.

قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک در مورد پاداشی که تیم ملی فوتبال داده شد و حاشیه‌های زیادی را ایجاد کرد، گفت: من سر رشته‌ای در فوتبال ندارم و درگیر تمرین و درمان آسیب دیدگی هستم.

مرادی در پاسخ به این پرسش که با وجود مصدومیتی ضرورتی برای حضورش در جام فجر هست، گفت: امید به خدا. باید دیدنظر کادرفنی چه چیزی است اگر خوب باشم وزنه میزنم و اگر به آمادگی نرسیدم شرکت نمی‌کنم و سعی می‌کنم به گزینشی دیگر بر وم.

او در مورد شانس خود برای گرفتن عنوان بهترین وزنه بردار جهان تاکید کرد: چون سایت را بستند رای دادن برای مردم سخت شد من امسال چهار مرتبه رکورد دنیا را شکستم و این مهم است. دوست دارم نتیجه زحماتم را ببینم و این عنوان را بگیرم اما اگر نشد هم برنامه ام تغییر زیادی نمی‌کند و با جدیت جلو می‌روم.