به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال استقلال که این روزها درگیر جذب بازیکن است روز پنجشنبه باید به مصاف پیکان برود.

چند روز قبل در حالی استقلالی‌ها سر تمرین حاضر شدند که پیش از گرم کردن اتفاق عجیبی رخ داد. رضا آذری پیش از شروع تمرین با ظاهری عجیب سر تمرین آمد که با واکنش قاطع مهدی رحمتی همراه بود. مشکل کاپیتان استقلال در واقع شکل موهای بازیکن جوان تیمش بود که پس از آن رحمتی مجبور شد آذری را به گوشه‌ای ببرد و نکته‌هایی را به او متذکر شود:

 

رضا جان تو آیندۀ خوبی داری و بازیکن خوبی هم در آینده خواهی شد. این را می‌دانیم که جوان هستی و علاقۀ زیادی به مُد داری ولی باید خیلی حواست را جمع کنی، چرا که اینجا استقلال است و این مدل مو توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند. این در کل برای خودت بد خواهد بود. نظر من را بخواهی، می‌گویم که به آرایشگاه برو و موهایت را ساده کوتاه کن.

 

آذری که در آن تمرین به رحمتی قول داده بود موهایش را کوتاه کند باز هم روز بعد با همان شکل سر تمرین حاضر شد تا این‌گونه کاپیتان آبی‌ها خودش وارد عمل شود:

 

رضا چرا دوباره با این شکل سر تمرین آمدی، مگر من به تو نگفتم موهایت را اصلاح کن. آذری هم در جواب گفت: آقا مهدی فرصت نشد تا به آرایشگاه بروم.

 

همین امر باعث شد تا رحمتی قیچی به دست تیکه‌ای از موهای این بازیکن را بزند تا مجبور شود به آرایشگاه برود. این اولتیماتوم رحمتی باعث شد تا آذری موهایش را کوتاه کند و این قضیه به خوبی ختم به خیر شود.