به گزارش پارس نیوز، 

  سعید  کریمی، مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس با حضور کوتاه‌مدت خود در دیدار برابر سپیدرود از چارچوب رقابت‌های جام حذفی، توانست گل ارزشمندی برای تیمش به ثمر برساند.

این بازیکن پیش از شروع فصل با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرد و چند روز قبل قرارداد 4 سال‌ونیمه خود با سرخ‌پوشان را به طور رسمی ثبت کرد.

اما موضوع عجیب این است که کریمی پیش از پیوستن به قرمزهای پایتخت در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که علاقه‌مند است  با استقلال به بلندترین جایگاه فوتبالی برسد. او در خصوص مذاکراتش با آبی‌پوشان گفته بود: به باشگاه استقلال رفتم و پس از مذاکرات به توافقات اولیه هم رسیدیم. می‌خواهم با پوشیدن لباس استقلال به اهدافی که در سر دارم برسم. امیدوارم شرایط به‌گونه‌ای پیش برود که بتوانم با استقلال قرارداد ببندم.

مهاجم جوان سرخ‌ها حتی دربارۀ علاقۀ خود برای کار با وینفرد شفر هم صحبت‌هایی مطرح کرده بود. اما او چندی بعد از باشگاه پرسپولیس سر درآورد. قطعاً برای علاقه‌مندان استقلال این سؤال مطرح است که چطور مسئولان باشگاه چنین جوان آینده‌داری را به‌راحتی از دست داده‌اند و چرا کریمی مدتی پس از توافقات اولیه با آبی‌ها، به پرسپولیس پیوسته است!

گفتنی است سعید کریمی در تیم ملی نوجوانان ایران گل‌هایی زیادی به ثمر رسانده است و از آینده‌‌دارهای تیم امید است.