به گزارش پارس نیوز، 

محمد مومنی اظهار داشت: مدیریت  استقلال به همراه کادر فنی یک کار گروهی انجام داد تا نفرات جدیدی برای نیم فصل دوم جذب شوند. به نظر می‌رسد خریدهای جدید استقلال بازیکنان خوب و با کیفیتی باشند.

وی افزود: ایسما و پاتوسی رزومه‌های خوبی دارند و اگر رزومه را مبنای کار قرار دهیم، خرید آنها توجیه دارد. حال باید ببینیم این دو بازیکن در ترکیب استقلال چه کار خواهند کرد و چطور جواب خواهند داد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: البته برای اینکه این دو بازیکن در ترکیب تیم زودتر جا بیفتند، بازیکنان و به خصوص بازیکنان بزرگتر نقش مهمی دارند. آنها باید کمک کنند تا این بازیکنان جدید زودتر با شرایط تیم و فضای هواداری در استقلال آشنا شوند و با شناخت ضمنی با هواداران مواجه شوند.

مومنی در خصوص بازگشت نورافکن به همراه شجاعیان و کریمی به جمع استقلالی‌ها خاطرنشان ساخت: این سه نفر شرایط متفاوتی دارند. آنها نسبت به نیم فصل نخست به تیم اضافه شده‌اند اما با شرایط  تیم غریبه نیستند. تاثیرگذاری این سه بازیکن نسبت به خریدهای جدید به مراتب  بیشتر است. 

مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: نورافکن چند ماه را دور از استقلال و در شارلوا تمرین کرد و امیدوارم این موضوع باعث نشود تا وی با غرور کاذب نسبت به اطرافیانش برخورد کند. نورافکن یکبار با تلاش خودش ترانسفر شد و با داشتن این تجربه باید بداند در صورت تلاش بیشتر می‌تواند مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کند.