به گزارش پارس نیوز، 

آبی پوشان تهران از هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر میهمان پیکان هستند و در شهر قدس به مصاف این تیم می‌روند. شفر که ایام پر التهابی را در تعطیلات نیم فصل سپری کرد، تیمش را برای نیم فصل دوم آماده کرده و پیکان نخستین حریفی است که آبی پوشان را مورد محکی جدی قرار می‌دهد.

سرمربی آبی پوشان برای این دیدار دغدغه‌هایی هم دارد. استقلالی‌ها که با اضافه کردن ۲ بازیکن خارجی و ۳ بازیکن ایرانی چهره‌ای جدید در نیم فصل دوم خواهند داشت، در هفته اول امکان استفاده از تمام بازیکنانشان را ندارند. 

یکی از دغدغه‌های شفر به خصوص برای هفته نخست رقابتها، بازیکنانی است که امکان حضور آنها در بازی وجود ندارد و این باعث می شود سرمربی استقلال دستش برای این بازی کاملا باز نباشد.

در حالی که علی کریمی به سلامتی کامل نرسیده و امکان حضورش در این بازی بسیار کم است، بازیکنان خارجی این تیم هم به دلیل دیر اضافه شدن به اردو شانس زیادی برای حضور در این بازی ندارند. 

طارق همام ملی پوش عراقی استقلال هم بعد از جام ملتها هنوز به تهران بازنگشته است تا شرایط این بازیکن هم نامشخص باشد. وی که در نیم فصل نخست یکی از بازیکنان خوب این تیم بود، قطعا یکی از غایبان دیدار با پیکان است.

استقلال و پیکان در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۴۵ روز پنجشنبه ۱۸ بهمن در شهر قدس به مصاف هم می‌روند.