به گزارش پارس نیوز، 

جلسه هم‌اندیشی مربیان و داوران لیگ برتری امروز در حالی برگزار شد که برانکو ایوانکوویچ یکی از غایبان به نام این کنفرانس بود.

در خلال این جلسه حاشیه‌هایی هم به چشم می‌خورد که حول سرخابی‌های پایتخت می‌گشت. عدم صحبت‌کردن علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی و امتناع از برخورد کردن با یکدیگر و همچنین اجتناب منصوریان از رویارویی با وینفرد شفر یکی از حاشیه‌هایی بود که به چشم می‌آمد.

اما مهم‌ترین حاشیه این جلسه برمی‌گردد به حرف‌های معنادار شفر که کنایۀ تلخی به برانکو ایوانکوویچ زد. وی در بخشی از صحبت‌هایش گفت:

 

یکی از مشکلاتی که من تجربه کردم موضوعی در مورد سرور جپاروف در فصل گذشته بود. در یکی از دیدارهایمان جپاروف مرتکب خطایی شد که داور آن را ندید. اما یک مربی در هفته بعد راجع به شخصِ جپاروف نظر داد و مدام انتقاد می‌کرد که چرا اخراج نشده و به نوعی سعی داشت جو را بر علیه استقلال و بازیکن ما کند و در نتیجه موفق شد به هدفش برسد و بازیکن ما از سوی کمیته انضباطی محروم شد.

 

همان باشگاه(پرسپولیس) که این شخص سرمربی آن می‌باشد هفته بعد، یکی از بازیکنانش خطای به مراتب شدیدتری از بازیکن ما انجام داد اما به دلیل اینکه من راجع به این موضوع اعتراض نکردم هیچ اتفاقی نیفتاد و او محروم نشد.