به گزارش پارس نیوز، 

روزنامه مارکا اسپانیا روز یکشنبه نوشت: جادوگر آرژانتینی بارسلونا در بازی شب گذشته این تیم مقابل والنسیا به تنهایی شکست را از کاتالان ها فراری داد تا بازی با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد؛ در واقع او با به ثمر رساندن هر 2 گل تیمش، هواداران را ایستاده وادار به تشویق کرد اما مدتی بعد پس از وارد شدن تیم پزشکی به زمین برای بررسی وضعیت ران پای راست مسی، نیوکمپ به یکباره غرق در سکوت کرد.

تصویر فوق ستاره آرژانتینی در کنار زمین در حالی که توسط کادر پزشکی احاطه شده بود حتی بیشتر از گل های «کوین گامیرو» و «دنی پارخو» ورزشگاه را در شوک فرو برد.

ران پای او پس از ماساژ پزشکان و درمان سرپایی به طور موقت آماده ادامه کار شد و مسی بازی را به پایان رساند اما پس از بازگشت به زمین، میزان مشارکت او در بازی به طور چشمگیری نزول پیدا کرد.

و حالا در آستانه یک الکلاسیوی رفت و برگشت در جام حذفی اسپانیا مقابل رئال مادرید؛ تمام هواداران و تماشاگرانی که شب گذشته شاهد مصدومیت ستاره دوست داشتنی خود بودند، دست به دعا شده اند.

با این وجود، «ارنستو والورده» سرمربی بارسلونا در مصاحبه ای با اشاره به مصدومیت مسی، آن را جزئی دانست و نسبت به حضور کاپیتان تیمش در بازی مقابل رئال مادرید ابراز امیدواری کرد.