به گزارش پارس نیوز، 

ایمان عالمیاظهار داشت: روزی که برای اولین بار فتحی مدیر باشگاه استقلال شد عده‌ای برای او حرف در آوردند و گفتند پرسپولیسی است و بنده خدا کلی انرژی صرف کرد تا ثابت کند پرسپولیسی نیست و از سالها پیش استقلالی بوده است. حالا همین سناریو را برای احمد سعادتمند رییس هیات مدیره باشگاه استقلال نوشته‌اند.

وی افزود: سعادتمند را ما بازیکنان دهه شصت و هفتاد استقلال می‌شناسیم و می‌دانیم نه تنها خودش، بلکه خانواده‌اش هم استقلالی‌های قدیمی هستند. ضمن این که واقعا الان وقت این حرفها نیست. در حالی که اعضای هیات مدیره باید برای موفقیت تیم وقت بگذارند کاری کرده‌اند که باید کلی انرژی صرف استقلالی بودن شان بکنند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: خدا را شکر منزوی و ماجدی چنان پیشینه‌ای دارند که هیچ کس نمی‌تواند برای آنها حرف در بیاورد. منزوی یک از قوی ترین مدیران استقلال است که هرگاه در بدنه مدیریتی باشگاه بوده منشاء خیر بوده است. او می‌تواند مغز متفکری برای تیم مدیریت استقلال باشد. ماجدی هم تک مهره باشگاه استقلال است که هم بازیکن این تیم بوده، هم بازیکن ملی، هم لژیونر، هم سطوح بالای مربیگری را طی کرده و در امور اجرایی چه در استقلال و چه در تیم ملی تجارب ارزنده‌ای دارد. در حال حاضر هم از مدیران ارشد فدراسیون فوتبال است و از تحصیلات عالیه هم برخوردار است. وی فردی واجد شرایط برای حضور در هیات مدیره باشگاه می باشد.

عالمی در خصوص شرایط استقلال در نیم فصل دوم بیان داشت: مدیریت دو خرید خارجی زیر نظر شفر انجام داده است. به شخصه بازیهای اسماعیل گونکالوس را دنبال کردم و او را بازیکن خوب و با کیفیتی می‌دانم. اما در مورد پاتوسی شناخت چندانی ندارم و امیدوارم او هم پاسخگوی نیازهای تیم در نیم فصل دوم باشد.

مربی سابق آبی پوشان بیان داشت: در خصوص نورافکن، شجاعیان و محسن کریمی هم باید بگویم این ۳ نفر بازیکنان امتحان پس داده‌ای هستند که اضافه شدن شان به تیم قطعا بر قدرت آن خواهد افزود. 

وی اظهار داشت: در این میان برای محسن کریمی خیلی ناراحتم چون چند آسیب دیدگی در سالهای اخیر باعث شد تا او به حقش در استقلال نرسد. امیدوارم بتواند در نیم فصل دوم با قدرت در میدان حضور پیدا کند و شایستگی‌هایش را ثابت کند.