به گزارش پارس نیوز، 

در شرایطی که بازی سوریه–فلسطین از گروه B جام ملت های آسیا تحت تاثیر تشویق پرسروصدا و حس و حال عجیب تماشاگران ۲ تیم روی سکوها بود، خالی ماندن تعداد زیادی از سکوهای ورزشگاه شارجه امارات باعث تعجب همگان شد.


بلیت این مسابقه تقریبا از یک ماه قبل پیدا نمی شد و همه سکوها توسط هواداران ۲ تیم رزرو شده بود. حتی از یک هفته قبل برخی که به دنبال بلیت در بازار سیاه بودند نیز موفق به خرید آن نشدند و از رفتن به ورزشگاه بازماندند. این موضوع البته برای دیدار ایران و عراق هم صدق می کند و تقریبا بلیتی برای این مسابقه در گروه D پیدا نمی شود.


وقتی مسابقه آغاز شد؛ اما همه مشاهده کردند که بخش اعظمی از ورزشگاه شارجه خالی است. این استادیوم که گنجایش ۱۵ هزار نفری داشت، بعد از بازسازی برای جام ملت های آسیا حالا تقریبا ۲۰ هزار نفر گنجایش دارد. طبق آماری که اعلام شده، ۸۵۰۰ نفر نفر تماشاگر روی سکوها در این بازی حاضر بودند.


در واقع خیلی از تماشاگران بلیت خریداری کردند؛ اما به ورزشگاه نیامدند. رسانه های اماراتی دلیل خالی ماندن سکوهای ورزشگاه در بازی افتتاحیه را هم همین موضوع می دانستند.


حالا مسئولان برگزاری جام ملت های آسیا در پی ریشه یابی این موضوع هستند تا مشخص شود چطور بلیت ها به فروش می رود؛ اما سکوهای ورزشگاه خالی می ماند!


از اتفاقات جالب دیگری که در این مسابقه مورد توجه قرار گرفته بود، حرکت تماشاگران سوری بعد از پایان بازی بود که سکوها را تمیز کرده بودند.