به گزارش پارس نیوز، 
این روزها خبر پیوستن رضا قوچان نژاد بازیکن سابق تیم ملی به جمع پرسپولیسی ها شنیده می شد، ولی در آخر با خبری با این عنوان که "قوچان نژاد راهی آمریکا می شود!" احتمال پیوستن گوچی به پرسپولیس منتفی شد.

 

در عین حال، شنیده می‌شد باشگاه استقلال پیشنهاد رسمی خود را به مدیر برنامه گوچی اعلام کرده تا نبرد بزرگی بین پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال برای جذب این بازیکن دورگه شکل بگیرد.

 

از طرفی سایت قبرسی دلیل اصلی به توافق نرسیدن قوچان نژاد با تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال را مشکلات قرارداد در بحث مالی عنوان کرد.

 

شایعات نیز حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس و قوچان نژاد در بحث مالی به اختلافی ۲۰۰ هزار دلاری برخورده اند، تا جایی که ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد مالی قوچان نژاد به سرخپوشان را نامتعارف خوانده است.

 

بر اساس شنیده‌ها از داخل باشگاه استقلال نیز، مدیر برنامه‌های قوچان‌نژاد رقم نسبتا سنگینی را پیش پای مدیران استقلال گذاشته است. پولی که آنها می‌خواهند با توجه به قیمت این روزهای دلار و البته وضعیت اقتصادی باشگاه حکم سنگ بزرگ را دارد! استقلال اگر گوچی را می‌خواهد باید ۵۰۰ هزار دلار به این بازیکن بدهد.

 

 

تا اینکه این روزها گویا باشگاه پرسپولیس برای جذب رضا قوچان نژاد دوباره مذاکراتی را با مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران آغاز کرده است.

 

هر چند این روزها عدم جذب رضا قوچان‌نژاد برای پرسپولیس اصلی‌ترین موضوع نقل‌ و انتقالات امروز فوتبال ایران به‌حساب می‌آمد ولی سید جلال کاپیتان سرخ ها نیز پیرامون حضور قوچان نژاد در پرسپولیس گفته است: پرونده پیوستن قوچان‌نژاد به پرسپولیس هنوز بسته نشده است.» 

 

باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب رضا قوچان نژاد مذاکراتی را با مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران آغاز کرد و در نهایت به دلیل قیمت بالای این مهاجم باشگاه پرسپولیس قید او را زد البته هنوز مذاکرات ادامه دارد.

 

در این باره شنیده می شود قوچان نژاد کمی از موضع مالی خود پایین آمده و این به معنای باز شدن مجدد باب مذاکره این بازیکن با باشگاه پرسپولیس است و احتمال دارد طرفین خیلی زود به توافق دست پیدا کنند.