به گزارش پارس نیوز، 

حالا ماموریت مجیدی در باشگاه استقلال به بزرگ‌ترین علامت سوال این‌روزهای هواداران تبدیل شده است. اما برای رسیدن به این سوال تنها کافی است چند ماه به عقب برگردیم و بیانیه‌ اینستاگرامی مجیدی را بررسی کنیم.

با نگاهی به متن زیر که از تاریخ انتشارش کمتر از 4 ماه می‌گذرد، نشان می‌دهد که مجیدی در گام اول قصد دارد با کمک فتحی تیمی یک‌دست و هم‌دل را برای سرمربی تیمش فراهم آورد و با این وجود باید منتظر تغییر و تحولات زیادی در باشگاه استقلال بود.

اصلی‌ترین تغییر آبی‌ها در روزهای پیش‌رو هم به جدایی بازیکنی بر می‌گردد که مجیدی در این بیانیه از او به‌عنوان دسیسه چینی که در کورس‌ها عقب می‌ماند یاد کرده است.

فرهاد مجیدی نوشته بود:

اخلاق من را همه شما می‌شناسید. نه اهل مصاحبه‌های روزانه و هفتگی هستم و نه اهل واکنش نشان دادن به هر خبر بی‌اساسی اما این روزها در تیم استقلال شیطنت‌هایی در حال رخ دادن است که باید درباره‌اش گفت.

از روزی که فوتبال را کنار گذاشتم بارها از سوی وزارت ورزش و مدیران و مسئولان مختلف به من پیشنهاد همکاری داده‌اند. در چند وقت اخیر هم صحبتهایی در این مورد انجام شده که هیچ ارتباطی با موضوع مربیگری در تیم بزرگسالاناستقلال نداشته اما هر روز شایعاتی در این مورد منتشر می‌شود.

دیروز آقای امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب کردند اما دوباره امروز شیطنت‌هایی صورت می گیرد. آقای شفر هم که در سفر هستند، پس این وسط چه کسانی خبرسازی می‌کنند؟

متاسفانه عوامل رسانه‌ای فردی که عمر حضورش در استقلال بیش از یک فصل نبوده، دیروز در یک روزنامه تیتر می زنند که «فرهاد مجیدی همراه کاناوارو در استقلال» با این خبر دروغ می خواهند به سرمربی استقلال القا کنند که اگر مجیدی بیاید، او قصد دارد کاناوارو را جایگزین شما کند!

از سوی دیگر این خط را در داخل تیم هم یک نفر دنبال می‌کند. کسی که در زمین از کورس‌های سرعتی عقب می‌افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه‌های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته و حتی به جای آنها سفارش جذب یک بازیکن مصدوم را داده است! اگر این شیطنت‌ها ادامه یابد با جزئیات بیشتری درباره این موارد صحبت خواهم کرد.

خطاب به هواداران عزیز استقلال صریح و شفاف دو نکته را بگویم. اول اینکه درباره حضور در کادرفنی استقلال تصیمی ندارم و در این مورد پیشنهادی هم نشده است. دوم اینکه وحشت این افراد از بازگشت کسی مثل من، برچیده شدن بساط رفتارهای موذیانه، منفعت‌ طلبی‌ها و بازیهای کثیفشان است. سرانجام من به تیم محبوبم برمی‌گردم و به کمک هواداران عزیز یک تیم ایده‌آل خواهیم ساخت اما در شرایط فعلی استقلال و سرمربی این تیم به آرامش نیاز دارند. سهم‌خواهی‌ها را کنار بگذارید و به استقلال، یکی از معدود دلخوشی‌های زندگی این مردم رحم کنید.