به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از جدایی گادوین منشا در صدد جذب مهاجم است و بر این اساس، برانکو اوانکوویچ پس از حضور در کرواسی با ماریو بودمیر، مهاجم ۳۲ ساله و ۱۹۳ سانتی متری باشگاه دیناموزاگرب مذاکره کرد و پس از توافقات اولیه، مسئولان باشگاه پرسپولیس پیش نویس قرارداد را برای او ارسال کردند تا پس از امضا قرارداد، بودمیر سرخپوش شود.

رسانه‌های کروات و نزدیک به باشگاه دینامو خبر دادند که کار حضور شماره ۹ بلند قامت در این تیم تمام شده و او به لیگ ایران می‌رود و حضور او در تیم مربی کروات (برانکو ایوانکوویچ) قطعی است، اما زمانیکه برای پیگیری این خبر با ایرج عرب، سرپرست باشگاه گفت و گو کردیم و او بیان کرد، کار‌ها درحال انجام است و با پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس صحبت کنید. خمارلو هم در گفت و گو با ما اظهار داشت پیش نویس قرارداد بودمیر برای او ارسال شده و آن‌ها درحال بررسی هستند.

به نظر می‌رسد حضور این مهاجم در پرسپولیس قطعی شده و تنها تشریفات اداری باقی مانده است تا او به جمع سرخپوشان بپیوندد. بودمیر سابقه حضور در آپوئل نیکوزیای قبرس و ... دارد و در انتخابی لیگ قهرمانان اروپا هم گلزنی کرده است.

مهاجم کروات در این فصل لیگ کرواسی همراه با دیناموزاگرب در چارچوب ۸ دیدار ۵ گل به ثمر برساند، اما کادرفنی از او راضی نیست و در صدد ترک لیگ کرواسی و حضور در ایران است. سرخپوشان تاکنون سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی، مهدی شیری و محمد نادری را جذب کردند و بودمیر هفتمین خرید پرسپولیس محسوب می‌شود.