به گزارش پارس نیوز، 

پوران عباسی در انتظار برای حکم کمیته انضباطی مربوط به اتفاقات بازی هفته قبل مقابل نفت آبادان گفت:​ به آن چیزی که می‌خواستیم در کمیته انضباطی رسیدگی نشد. هتک حرمت از طرف تیم نفت و عوامل اجرایی مثل آمارگیر فدراسیون و مسئولان سالن انجام شد. همچنین سرپرست آن تیم، توهین‌های زیادی انجام داد که چون در شکایت بسط نداده بودیم، به آن رسیدگی نشد.

 

وی افزود: در جلسه کمیته انضباطی گفتند که باید در دستنوشته به طور کامل با اسامی عنوان می‌کردید تا به این مسائل رسیدگی شود. در نهایت من از کمیته انضباطی با دلخوری بیرون آمدم، چون رفتار‌های خارج از شئونات در آبادان بررسی نشد.

 

عباسی درباره جلسه کمیته انضباطی که چهارشنبه ۱۲ دی برگزار شد، تاکید کرد:​ مرتضی زاده سرمربی نفت هم به واقعیت پشت کرد و برای اینکه موفق از جلسه بیرون بیاید، قضیه داوری را پیش کشید. ما این تیم را با اختلاف ۲۰ امتیاز در دور رفت برده بودیم و در کوارتر نخست همین مسابقه هم با نتیجه ۲۴ بر ۱۲ برنده بودیم. به هر حال داوری هم اشتباه دارد؛ اما همه چیز را به داوری ربط دادند و ما را از این طریق محکوم کردند.

 

ادعای توهین‌های من کذب است

سرمربی هیرو درباره فیلمی که از رفتار‌های او در جریان بازی با نفت منتشر شد، گفت: برخورد‌های من در زمین فقط صحبت با داوران بود. اگر به کسی توهین کرده بودم، حتما خودم می‌گفتم. تیم آبادان یک فیلم را میکس کرده است که کاش در آن فیلم، صدای من هم پخش می‌شد تا ببینیم حرف خاصی زده ام؟

وی با تاکید بر کذب بودن بحث فحاشی او در آبادان ادامه داد:​ به شرافتم قسم می‌خورم که در طول مسابقه به هیچ داور و بازیکنی توهین نکردم. این حق یک مربی است که وقتی داوری ضعیف سوت می‌زند، به قضاوت داوران اعتراض داشته باشد. من هم دو سه بار واقعا اعتراض کردم و این را رد نمی‌کنم؛ اما توهینی نکردم. فقط تکلیفم را نمی‌دانستم که بالاخره باید با داور صحبت کنیم یا اعتراضات را به ناظر برسانیم.

 

ذهنم را قبل از بازی درگیر کردند

عباسی همچنین درباره برد هفته نهم مقابل گلستان گفت: بازیکنانم خیلی خوب مقابل دانشگاه گلستان بازی کردند و از آن‌ها راضی بودم. با این وجود قبل از بازی، روز خوبی نداشتم. کمیته انضباطی یک روز قبل از مسابقه خوب نیست و مربی را درگیر می‌کند. زمان زیادی از بازگشت ما به تهران گذشته بود و کاش کمی زودتر جلسه انضباطی را برگزار می‌کردند. امیدوارم در آینده به این موضوع توجه کنند. هر چند باز هم تشکر می‌کنم که کمیته انضباطی به این موضوع رسیدگی کرد.