به گزارش پارس نیوز، 

مهدی رحمتی در مصاحبه اخیرش اظهار داشت امیدی به این تیم نیست و هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. صحبت‌هایی که رحمتی در این‌باره مطرح کرده باعث نگرانی شدید طرفدارن استقلال شده است.

 

گلر استقلال از مسئولان باشگاه خواسته درباره بعضی مسائل شفاف سازی کنند تا هوادارن عمق فاجعه را بیشتر درک کنند. اما اینکه خود رحمتی با سابقۀ چند سال حضور در استقلال و اشراف کامل به مسائل ریز و درشت این تیم چرا کلی گویی می‌کند و سربسته حرف می‌زند خود جای سوال دارد. هوادارن استقلال انتظار دارند کاپیتان تیمشان مسائل پشت پرده را فاش کند تا مشخص شود چرا این تیم در سال‌های اخیر به این میزان افت کرده و نتوانسته موفقیتی در لیگ برتر داشته باشد.

 

اما کدهایی که رحمتی می‌دهد نشان‌دهنده وضع اسف‌بار آبی‌پوشان در زمینه‌های ساختاری و مالی است. اینکه واژه شفاف سازی از طرف رحمتی مطرخ شده می‌تواند شائبه اختلاف یا تبعیض وزارت ورزش در ارتباط با استقلال را قوت ببخشد. اما فتحی مدیرعامل آبی‌پوشان در مصاحبه‌های گاه‌و بی‌گاه خود از شرایط و روابط خوب این باشگاه با وزارت ورزش خبر داده و اعلام کرده حمایت کامل این وزارت‌خانه پشت استقلال است.

 

احتمال می‌رود منظوره رحمتی مسائل مالی یا محدودیت در بازار نقل‌وانتقالات باشد که خواسته مدیران برای هواداران این تیم ریشه دار اصل ماجرا را توضیح دهند تا در صورت نتیجه نگرفتن در پایان لیگ، هجمه‌های غیر منطقی روانه اردوگاه آبی‌پوشان نشود.