به گزارش پارس نیوز، 

هفته شانزدهم لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور روز گذشته در حالی به پایان رسید که بازی دو تیم خاتم اردکان و پیام خراسان به دلیل درگیری و حواشی به وجود آمده به خاطر تصمیمات داوری نیمه‌کاره باقی ماند تا فدراسیون در مورد آن تصمیم‌گیری کند. محمدرضا سالک مربی تیم خاتم اردکان در ان مورد توضیح داد: ما بازی حساسی را با تیم پیام داشتیم در مشهد که می‌توانست زیبا باشد ولی متاسفانه اینطور نشد. از شروع‌ بازی فحاشی هواداران این تیم به بازیکنان ما و زدن حریف رکیک به یکی از بازیکن‌های ما شروع شد که حتی سرپرست تیم ما به ناظران محترم فدراسیون‌ مراجعه‌ کرد. حتی آقایان کشفی و یگانه (نظران فدراسیون) به سرپرست ما گفته بودند که بازی باید تعطیل بشود و داور باید بازی را تمام کند. متاسفانه این اتفاق نیافتاد و چند اشتباه هم از اول ست اول تا چهارم رخ داد که گذشت.

او افزود: در ست پنجم و امتیاز ۱۰-۸ بودیم که آقای شهرام محمودی بازیکن تیم ما ضربه‌ای زد که به سر انگشت دفاع تیم‌پیام برخورد کرد که در فیلم هم موجود و به شکل دقیق قابل مشاهده است.  داور بالا این ضربه‌ را اوت‌ گرفت و امتیاز را به حریف داد اما داور پایین خطای تور بازیکن پیام خراسان را اعلام‌کرد که در این شرایط سرداور عزیز بازی را به جا داد. این تصمیم داور در حالی بود که اگر خطا شده باید امتیاز را به ما می‌داد و اگر هم خطا نشده نباید اینطور باشد!

مربی تیم خاتم اردکان ادامه داد: همین مسئله جو را متشنج کرد که آقای یگانه‌ به داور بازی گفت ادامه نده و بیا پایین! وقتی هم که داور پایین آمد آقایان یگانه ‌و کشفی من‌ و قوچان‌نژاد را خواستند که من همانجا گفتم دلیل تصمیم داور و اعلام بازی به جا را نمی‌دانم. اگر خطای تور شده امتیاز برای ما است و اگر نشده هم که داور رای خود را داده بود. یگانه گفت بازی تمام‌ است و تیم خاتم را ببرید تا فدراسیون در مورد این دیدار نظر بدهد. من هم بازیکنان را بردم. اما وقتی تنها من، بهمن جهان‌دیده در زمین بودیم، آقای یگانه گفت: ناظر بازی میگوید باید ۳ دقیقه دیگر باز ادامه پیدا کند. من به یگانه گفتم شما به من اعلام کردید که بروید تا فدراسیون نظر دهد که ما بیرون آمدیم.

سالک گفت: با این حال من‌وقتی به سرپرست گفتم تیم را برگردانید به بنده گفتند چند تن از بازیکنان دوش گرفته‌اند و یگاه با شنیدن این‌موضوع گفت اشتباه کرده‌اند سریعا برگردید به زمین. حالا باید فدراسیون نگذارد حق تیم خاتم پا مال شود و حتما باید تصمیم درستی بگیرد. من به باشگاه میگویم که اگر هر کسی حرف خودش را بزند، داورها و ناظران هرکدام یک حرف دیگر بزنند، تیم خاتم اردکان در ادامه لیگ حاضر نمی‌شود.