به گزارش پارس نیوز، 

دغدغه‌های کی روش و شاگردانش در روتانا پارک/ آرامش تیم ملی در معرض خطر تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته برای حضور در هفدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به امارات رسید و اعضای این تیم در هتل روتانا پارک دوحه مستقر شدند.

همانگونه که کارلوس کی روش چند ماه پیش اعلام کرد هتل‌های امارات به هیچ وجه برای مستقر شدن تیم‌های ورزشی مناسب نیست و حالت توریستی دارد. هرچند روتانا پارک از لحاظ امکانات وضعیت مناسبی دارد، اما شلوغ بودن این هتل و حضور توریست‌ها در کنار تیم‌های ایران، اردن، تایلند و هند در این هتل شرایط دشواری را برای شاگردان کی روش ایجاد کرده است.

آن‌ها که در هفته‌های اخیر در هتل مجلل العزیزیه حضور داشته و تمرینات خود را در کمپ اسپایر انجام داده اند به هیچ وجه از امکاناتی که میزبان جام ملت‌ها در اختیارشان قرارداده راضی نیستند و اعتراض خود را اعلام کرده اند.

به نظر می‌رسد ماموران امنیتی حاضر در هتل هم تنها به اهالی رسانه توجه دارند و نکات مدنظرشان را به آن‌ها گوشزد می‌کنند.

ملی پوشان فوتبال کشورمان در زمان برگزاری جام جهانی در آرامش کمپ مجهز لوکوموتیو مسکو تمرین می‌کردند و اردوی آخر این تیم پیش از جام ملت‌های آسیا هم در کمپ اسپایر برگزار می‌شود، اما هتل آن‌ها در امارات وضعیت مطلوبی ندارد.

روز گذشته در حالیکه برخی بازیکنان تیم ملی در استرس ارسال نشدن چمدان هایشان از فرودگاه بودند برخی توریست‌ها در چند قدمی شاگردان کی روش با درخت کریسمسی که در روتانا پارک وجود داشت عکس یادگاری می‌گرفتند و حدود ۲۰ نفر هم در کافی شاپ لابی هتل مشغول صرف چای و کیک بودند.

از طرفی کی روش سعی دارد در حد توانش ملی پوشان را از لابی هتل روتانا پارک دور نگه دارد، با این وجود آرامش بازیکنان تیم ملی در حال حاضر به دغدغه اصلی کادرفنی تبدیل شده است.