به گزارش پارس نیوز، 

سارا خادم الشریعه بعد از ثبت افتخارات تاریخی در رده جوانان مدتی افت داشت؛ اما گویا با پشتکار و تمرین به روزهای اوج خود بازگشته است. این دختر شطرنج باز ایرانی در مسابقات جهانی سریع و برق آسای روسیه با ۲ عنوان نایب قهرمانی و قهرمانی در مجموع باعث تحسین همه علاقه مندان به ورزش در ایران شد. خلاصه گفته های جدیدش را می خوانید:

نوشتند خادم الشریعه یک میلیارد جایزه گرفته!

متاسفانه برخی بیشتر از اینکه به جایگاهی که من کسب کردم، بپردازم؛ به میزان جایزه ام فکر کردند. اول از همه اینکه به اشتباه اطلاع رسانی شد چون کل جایزه من ۷۰ هزار دلار بود، نه ۹۵ هزار دلار! در هر بخش ۴۰ هزار دلار جایزه تقسیم می شد و در مجموع برخلاف تصوری که ما داشتیم، جایزه قهرمان ۱۴ هزار دلار بود. نوشتند خادم الشریعه یک میلیارد جایزه گرفته، در صورتی که اینطور نبود.

به اندازه همین پول تا به حال از جیب خرج کردم

این جایزه هر چقدر هم که باشد، باور کنید تا به حال آنقدر از جیبم برای شطرنج خرج کردم که تازه شاید حسابم با خودم کمی مثبت شده باشد. قطعا هر شطرنج بازی که این جایزه را می برد، آن مبلغ را در همان راه شطرنج خرج می کند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم چون تا الان خیلی از هزینه ها به صورت شخصی بوده و این جایزه شاید آنها را جبران کند.