به گزارش پارس نیوز، 

 مهدی تارتار در خصوص اینکه آیا فهرست بازیکنان مدنظرش را به مسئولان پارس جنوبی داده یا خیر، اظهارداشت: با رضاییان در ارتباط هستم، ولی هنوز فهرستی به صورت کتبی به مدیران باشگاه نداده‌ام. البته به صورت تلفنی چند نام به رضاییان اعلام کردم، ولی مشکل اینجا است که اکثر بازیکنان با باشگاه‌های خود قرارداد دارند. کار سختی برای جذب بازیکن داریم، ولی تمام تلاش خود را می‌کنیم.

وی در مورد اینکه شنیده می‌شود روح سیف‌اللهی و محمد شادکام پیشنهاد دارند، گفت: ۷۰ درصد بازیکنان ما از تیم‌های مختلف پیشنهاد دارند، ولی هنوز به صورت رسمی چیزی به باشگاه نرسیده که بخواهیم درموردش تصمیم‌گیری کنیم. ما در مجموع ۱۲،۱۳ بازیکن بزرگسال داریم و نمی‌توانیم کسی را بفروشیم، هرچند برخی از بازیکنان برای رفتن به باشگاه مراجعه کردند. ما قصد نداریم جلوی پیشرفت بازیکنان را بگیریم و دوست داریم به آنها کمک کنیم، ولی الان نمی‌توانیم بازیکنی را بفروشیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص جذب بازیکن جدید هم خاطرنشان کرد: تمرکز خود را روی جذب بازیکن از لیگ یک گذاشتیم، البته بازیکنانی که تجربه لیگ برتر داشته باشند. ما در نیم‌فصل دوم به دنبال نتیجه‌گیری هستیم و برای همین نیاز به بازیکنان باتجربه داریم.