به گزارش پارس نیوز، 

با برگزاری این سه بازی تعداد بازی های تدارکاتی تیم ملی امید به 7 بازی خواهد رسید. خوشبختانه این پایان برنامه های تیم امید پیش از بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو نخواهد بود. فدراسیون فوتبال برای حضور تیم ملی امید در تورنمنت کافا در تاجیکستان اعلام آمادگی کرده است. هر چند فعلا زمان دقیق برگزاری این بازی ها و هم چنین تعداد تیم های شرکت کننده آن مشخص نشده است اما به نظر می رسد تیم ملی امید دراین تورنمنت هم دست کم سه بازی خواهد کرد و در این صورت تعداد بازی های دوستانه تیم ملی امید پیش از بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو به 10 بازی خواهد رسید.

 

حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید و هم چنین کرانچار در هفته های اخیر به دفعات از برنامه ریزی فدراسیون فوتبال برای تیم ملی امید تشکر کردند و اذعان داشتند این برنامه ریزی به تیم ملی امید کمک خواهد کرد تا پیش از بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو به هارمونی و هماهنگی لازم برسد.

 

این اتفاق خوب برای تیم ملی امید در حالی رخ داده است که تیم کارلوس کی روش تنها با 5 دیدار تدارکاتی مهیای جام ملت های آسیا شده است.

 

گفتنی است بازی های مقدماتی تیم ملی امید در المپیک 2020  توکیو فروردین آتی با حضور تیم ملی امید ایران، عراق، یمن و ترکمنستان در مشهد برگزار می شود. تنها تیم اول گروه است که به طور قطعی به دور دوم صعود خواهد کرد و تیم دوم در صورتی که بین 11 تیم دوم گروه ها بین 5 تیم برتر قرار بگیرد راهی مرحله نهایی خواهد شد.