به گزارش پارس نیوز، 

«کارلوس کی روش» در آستانه بازی دوستانه ایران و قطر اظهار داشت: همه تیم ها در حال کار کردن و پیشرفت هستند. البته ما هم پیشرفت کرده ایم ولی همه تیم‌ها نیز در حال پیشرفت و رویاپردازی برای رسیدن به قهرمانی هستند.

وی افزود: کاری که ما بعد از جام جهانی روسیه انجام دادیم، این طور بود که زیر درخت نارگیل نشستیم و با توجه به اینکه همه‌اش منتظر بودیم تا میوه‌های این درخت روی سرمان نیفتد، وقت را از دست دادیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال اظهار داشت: فقط دعا می‌کنم که ما هم بتوانیم مسیر خوبی طی کنیم و در جمع چهار تیم برتر جام ملت‌های آسیا قرار بگیریم؛ البته در زمینه و مساله‌ای که مربوط به ما می‌شود، هدف و مقصد دیگری داریم؛ اینکه هزار درصد تمرکزمان را روی دیدار برابر یمن گذاشتیم و تنها مطلبی که به آن فکر می‌کنیم، این است که فوتبال خوبی برابر یمن ارائه دهیم و به برتری برسیم؛ این، تنها موضوعی است که فعلا به آن فکر می‌کنیم.

کی روش خاطرنشان کرد: تفاوتی ندارد برابر اسپانیا، پرتغال، لبنان، قطر یا یمن بازی کنیم. احترام به حریف و بازی با فروتنی کامل، نشان دهنده این است که ما تمرکز کامل را روی تیم خودمان داریم.

** شکایت از شبکه الکاس تلویزیونی قطر 

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به حضور یکی از خبرنگاران ایرانی در شبکه الکاس قطر، یادآور شد: الکاس، شبکه‌ای با کلاس و اعتبار بین‌المللی است؛ ولی ما مراتب شکایت خودمان را از طرف تیم ملی، فدراسیون و کشور ایران به شبکه الکاس منتقل می‌کنیم؛ به خاطر اینکه این شبکه درب‌های خود را بر روی شخصی باز کرد که هیچ نمایندگی از طرف هیچ جایی ندارد.

کی‌روش گفت: صحبت هایی انجام شد که فقط به خاطر یک سری منافع شخصی و مشخص این اتفاق افتاد؛ مهرداد مسعودی به هیچ عنوان نماینده هیچ سازمان و جایی نیست؛ کسی که پولش را از اینجا می گیرد ولی متاسفانه سیستم حراستی و امنیتی مجموعه‌ای که زیر مجموعه قطر است را زیر پا گذاشته و بعدا با باز کردن درب‌های شبکه الکاس بر روی فردی ناشناس، خواستند وجاهت تیم ملی ایران، کادر فنی و بازیکنان را زیر سوال ببرند؛ بخاطر همین موضوع، مراتب شکایت خودمان را به الکاس منتقل می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما به عنوان یک دوست به قطر آمدیم و می‌خواهیم دوستانه این کشور را ترک کنیم؛ اما توقع مان این نبود مقابل کمپین کثیف و نادرستی که توسط این آقا و افراد پشت سرشان اداره می‌شود، قرار بگیریم.

کی روش خاطرنشان کرد: در صورتی که تمهیداتی برای لطمه‌ای که توسط این فرد و دلالی که بدنبال زیر سوال بردن اعتبار کادر فنی، بازیکنان و تیم ملی ایران است در نظر گرفته شود، از شبکه با اعتبار و بین‌المللی الکاس قطر، تشکر و تقدیر خواهیم داشت.