به گزارش پارس نیوز، 

اللهیار صیادمنش، پدیده نیم‌فصل اول آبی‌پوشان درباره وضعیت استقلال، خودش و دیگر مسائل صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

* وضعیت مصدومیتت چطور است؟

بعد از پایان مسابقات نیم‌فصل، مصدومیت جزئی داشتم که البته بیشتر به دلیل خستگی و فشردگی مسابقات و تمرینات بود. به اردوی تیم امید نیز رفتم و بعد از کسب اجازه، مرخصی گرفتم تا کمی استراحت کنم، چون بعد از یک نیم‌فصل پرفشار به چند روز استراحت نیاز داشتم. این روزها شرایط خوبی دارم و برای شروع تمرینات کاملاً آماده هستم. همچنین برنامه اختصاصی را که وینفرد شفر برای بازیکنان در نظر گرفته است، روزانه بدون مشکل انجام می‌دهم تا تمرینات گروهی آغاز شود.

* در نیم‌فصل اول به مرور به ترکیب اصلی اضافه شدی. از عملکرد خودت راضی هستی؟

همان‌گونه که انتظار داشتم، شفر به تدریج از من در ترکیب تیم بازی گرفت تا من با گذشت زمان با شرایط تیم آشنا شوم و بتوانم خودم را پیدا کنم. فکر می‌کنم با گذشت زمان بهتر در تیم جا افتادم و گلزنی هم کردم. گل زدن برای استقلال احساس خوبی دارد که صحبت کردن درباره آن بسیار سخت است. ما تماشاگران بزرگی داریم که وقتی آنها خوشحال می‌شوند، من هم خوشحال می‌شوم و امیدوارم باز هم آنها را شاد کنم.

* کار با شفر چه تجربه‌ای به تو داده است؟

او واقعاً مسائل زیادی به من یاد می‌دهد. در نیم‌فصل اول نکات بسیاری را به من آموخت و در مسیر بسیار خوبی فرصت بازی کردن برای استقلال را می‌دهد. شفر نه تنها از نظر فنی، بلکه از نظر روحی - روانی نیز به من نکات مهمی را منتقل می‌کند و کار کردن با این مربی برای من در ابتدای مسیر فوتبالم یک اتفاق بسیار خوب است.

* چه نظری درباره گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا داری؟

همه تیم‌های گروه ما کار سختی دارند. همان‌گونه که ما می‌گوییم رقیبان بزرگ و سختی داریم، آنها نیز می‌دانند که با استقلال باید دیدار کنند و قطعاً کار آنها هم آسان نیست. استقلال فصل گذشته صدرنشین گروه دشواری شد و امسال نیز همه تلاش ما این است که مرحله گروهی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و به مراحل بالاتر برسیم.

در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول، روند بسیار خوبی داشتیم. نه تنها در نتیجه‌گیری، بلکه در نمایش داخل زمین نیز بسیار موفق بودیم و روی دور برد قرار داشتیم. تمام تلاش ما و مجموعه باشگاه این است که نیم‌فصل دوم را با همین شرایط آغاز کنیم و می‌خواهیم در نیم‌فصل دوم از هفته اول پر قدرت‌تر ظاهر شویم تا استقلال مدعی قهرمانی باشد.

* استقلال در خط حمله مهاجمان زیادی دارد، نگران ترافیک خط حمله نیستی؟

نه اصلاً. من کار خودم را انجام می‌دهم و هر زمان که شفر بخواهد، آماده بازی کردن هستم. شفر همیشه به من لطف داشته و به تصمیمات سرمربی تیمم اعتماد کامل دارم و می‌دانم که همیشه در بهترین زمان از من بازی خواهد گرفت و من نیز برای موفقیت تیم تلاش خواهم کرد.