به گزارش پارس نیوز، 

محمد یاوری امروز در خصوص وضعیت لیگ نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بر خلاف این‌که برخی فکر می‌کردند لیگ پویایی نداشته باشیم اما نیم‌فصل خوبی داشتیم و لیگ ما پر‌بار‌تر از سال قبل بود.

کارشناس فوتبال اصفهان افزود: رقابت تیم‌ها نزدیک‌تر بود و تیم‌ها با آمادگی بیشتری رقابت‌ها را شروع کردند و 5 تیم در کیفیت فوق‌العاده بودند.

وی با اشاره به این‌که پدیده برخلاف انتظارات دونده، با‌برنامه و پویا بود و بازی به بازی بهتر شد و خود را مدعی معرفی کرد، گفت: پرسپولیس شرایط خاصی داشت اما مخالف این هستم که به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس ضعیف شده بود.

یاوری در ادامه بیان داشت: بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شدند به دلیل جوانی کمک زیادی به این تیم کردند، دوندگی و انگیزه فاکتور بسیار مؤثری است و این جوانان بسیار خوب کار کردند، جسارت برانکو سبب شد پرسپولیس این‌گونه شود.

کارشناس فوتبال اصفهان تصریح کرد: استقلال را ابتدای فصل آماده ندیدیم اما به نظر من پیشرفت خوبی داشته است، تراکتورسازی نوساناتی زیادی داشت و بد شروع کرد اما با تزریق بازیکنان جدید توانست خودش را بالا بکشد.

وی ادامه داد: سپاهان با مدیریت خوب در ابتدای فصل امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و عملکرد خوبی داشت؛ فکر می‌کنم این تیم در دور برگشت نیز موفق خواهد شد.

یاوری در خصوص دور برگشت نیز عنوان کرد: کار همه تیم‌ها در دور برگشت سخت خواهد بود، نتایج پدیده در نیم‌فصل دوم را مانند دور رفت نمی‌بینم؛ به نظرم احتمال دارد پرسپولیس در دور برگشت و با باز شدن پنجره نقل و انتقالات شکل تیمی خودش را از دست بدهد و ممکن است این  در دور برگشت دچار حاشیه شود.

کارشناس فوتبال اصفهان در پایان با اشاره به وضعیت بد ذوب‌آهن گفت: منصوریان 2 مشکل در درون زمین و بیرون دارد اما کار خود را بلد است و اگر بتواند این مشکلات را حل کند قطعا با ذوب‌آهن موفق خواهد شد.