به گزارش پارس نیوز، 

حسام فتاحی مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اولین تمرین طلایی پوشان برای حضور در نیم فصل دوم رقابت ها گفت: امروز استارت تمرین برای نیم فصل دوم خورده شد و امیدواریم نیم فصل خوبی داشته باشیم. نیم فصل دوم  قطعا سخت تر می شود، چون یک سری تیم ها برای قهرمانی می آیند، یک سری برای سهمیه و یک سری برای نیفتادن و امتیاز گرفتن سخت تر. امیدوارم تیم شکل بهتری بگیرد و بهتر کار کنیم.

وی در مورد کسب عنوان قهرمانی نیم فصل و دشوار بودن ادامه این روند توضیح داد: تغییر و تحولات خوبی در تیم صورت گرفته و تیمی که پارسال شرایط خوبی نداشت به بالای جدول رسیده و این یعنی مجموعه کارش را خوب انجام داده است و نیم فصل خوبی داشته ایم. هر چند معتقدیم می توانستیم بهتر باشیم. اگر بازی با پرسپولیس سه امتیاز می گرفتیم، 5 امتیاز با پرسپولیس فاصله می گرفتیم و کمک زیادی برای پایان بهتر نیم فصل برای ما می شد، ولی اتفاقاتی افتاد که 2 امتیاز از ما کم شد و به پرسپولیس اضافه شد.

کمک مربی تیم فوتبال سپاهان که در تیم پیوند اعضا هم فعالیت دارد، در مورد شرایط این تیم هم افزود: تیم پیوند اعضا زیر نظر آقای چینی و شیردل هدایت می شود. قبلا هم با آقای شیردل یک سفر با تیم منتخب باشگاه های کشور به هندوستان داشتیم. شخصیت آقای شیردل را خیلی دوست داشتم. بازیکنان تیم پیوند اعضا بچه هایی هستند که پیوند داشته اند. هر سال مسابقات جهانی برگزار می شود که سال بعد قرار است در انگلیس و نیو کاسل برگزار شود. کسانی که پیوند دارند، بحث های ایمنی متفاوتی نسبت به انسان های سالم دارند و نیاز به مراقبت و احتیاط بیشتری دارند.  دیروز هم خدمت خانم هاشمی رفسنجانی (رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء) گفتم که اگر قرار است به اسم ایران در مسابقات شرکت کنیم، باید به این تیم بیشتر امکانات بدهیم و بیشتر حمایت شود.

فتاحی در مورد شرایط خودش هم اضافه کرد: فعلا مشغول درمان هستم؛ یک پیوند انجام دادم و باید یک پیوند دیگر داشته باشم. فعلا با دارو بیماری را کنترل می کنم تا به مرحله بعدی برسم.

مربی تیم سپاهان در پایان حرف هایش را اینگونه خاتمه داد: ان شاالله بازیکنان مدنظر سپاهان جذب شوند و محکم تر وارد مسابقات شویم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم، چون نتیجه گیری در نیم فصل دوم سخت می شود و کل تیم ها با انگیزه بالایی وارد مسابقات می شوند. امیدوارم عدالت هم در نیم فصل دوم بیشتر رعایت شود، چون یک تیم هزینه می کند. ما می گوئیم این اشتباهات سهوا رخ می دهد ولی داورها باید همه جوانب را در نظر بگیرند و با تمام تمزکر کار کنند. البته باید حقوق داوران هم تغییر کند. داوران معمولا شغل های دیگری دارند که تمرکز آنها را به هم می زند ولی این عدم تمرکز می تواند به قیمت عوض شدن قهرمان مسابقات تمام شود.

انتهای پیام/