به گزارش پارس نیوز، 

مهدی کیانی در مورد عملکرد سپاهان در نیم‌فصل اول گفت: این خیلی خوب است که در نیم‌فصل اول باخت نداشتیم. واقعاً تیم ما فراز و نشیب کمی داشت. این مسئله اعتمادبه‌نفس بازیکنان را بالاتر می‌برد. ما در خارج از خانه و همچنین بازی‌های خانگی فقط دنبال برد هستیم. البته باید بیشتر امتیاز می‌گرفتیم، ولی گاهی مواقع اشتباهاتی داشتیم و البته مسائل داوری هم تأثیرگذار بود. با توجه به اینکه سپاهان در ابتدای فصل با تغییرات نسبتاً زیادی مواجه شد، نتایج ما خوب بود.

وی در واکنش به برخی انتقادها از سبک بازی سپاهان و اینکه تعدادی از کارشناسان معتقدند سپاهان فقط از توپ‌های هوایی و ضربات سر استنلی کی‌روش استفاده می‌کند، تصریح کرد: نظرهایی که در مورد سبک بازی تیم ما ارائه می‌شود قابل احترام است، ولی سپاهان صدرنشین است و این نشان می‌دهد که کارمان را درست انجام می‌دهیم. گل‌هایی که زدیم نشان می‌دهد که با روش‌های متفاوتی به گل رسیدیم، در ضمن وقتی مهاجمی مثل کی‌روش استنلی داریم، چرا نباید از توپ‌های هوایی استفاده کنیم؟ استفاده از این روش هم یکی از سبک‌های ماست، ولی تنها سبک‌مان نیست.

 

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که اصلی‌ترین رقیب سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی چه تیمی است، خاطرنشان کرد: تیم‌های بالای جدول همه شانس دارند و فقط نمی‌توان از یک تیم نام برد. قطعاً کار همه مدعیان در نیم‌فصل دوم سخت‌تر است.

هافبک پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی که هنوز طلبش را از این باشگاه دریافت نکرده است، در این خصوص گفت: من هنوز طلبم را دریافت نکرده‌ام و مالیاتم را هم نداده‌اند. من 11 سال برای تراکتورسازی بازی کردم و هیچ‌وقت دوست ندارم که از این تیم شکایت کنم. این طلب حق من است و امیدوارم که باشگاه تراکتورسازی طلبم را بدهد. من با یکی دو نفر که نزدیک به آقای زنوزی هستند صحبت کردم تا مشکل من را در این زمینه حل کنند.

کیانی در پایان در خصوص شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: ما تیم خوبی داریم و بعد از نمایش خوب در جام جهانی، امیدوارم که در جام ملت‌ها قهرمان شویم تا مردم خوشحال شوند.