به گزارش پارس نیوز، به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، جواد نکونام بازیکن و مربی سابق تیم  ملی فوتبال کشور با حضور در باشگاه پیکان و مذاکره با شیعی و آب خضر مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه با عقد قراردادی  یک و نیم ساله سکان هدایت تیم فوتبال پیکان را برعهده گرفت. 

نکونام بعد از امضای قرارداد به تمرین پیکان رفت و معارفه ای با بازیکنان و کادر فنی تیم داشت. شیعی طی صحبت هایی ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دو و نیم ساله مجید جلالی و همکارانش حضور نکونام را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که با تجربه و کارنامه درخشان این مربی در انتهای فصل بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم و امیدوار به قرار گرفتن در نیمه بالای جدول و ان شاالله سهمیه آسیایی هستیم.

اصغر آب خضر عضو هیئت مدیره پیکان هم با اشاره به اینکه نکونام مربی جوانی است به طور حتم در بالا بردن روحیه تیم می تواند موثر باشد تاکید کرد: مشکل تیم، تاکتیکی نبود و ما در برخی از  بازیها با اینکه خوب بازی می کردیم می باختیم اما در حال حاضر امیدواریم که با این مربی جوان، انگیزه و روحیه ای مضاعف به تیم تزریق شود.

در پایان جواد نکونام هم ضمن خوشحالی از حضورش در باشگاه ریشه دار پیکان گفت: بازیکنان پیکان را به خوبی می شناسم و با برخی از آنها مانند قاضی و حمودی بازی کرده ام. تیم پیکان پتانسیل خوبی دارد و سعی می کنیم با کار سختی که از هفته آینده شروع می کنیم پیکان را در پایان فصل به نتیجه ای که مطلوب این باشگاه باشد برسانیم .

نکونام در آخر صحبت هایش از جلالی مربی سابق پیکان هم تشکر کرد و تصریح کرد :جلالی برای پیکان در این سه سال زحمات فراوانی کشید اما به هر حال مسائل حرفه ای در فوتبال اقتضا می کند که شما یک روز در تیم باشید و  روزی در تیمی دیگر حضور پیدا کنید. در پایان هم نکونام دقایقی به خوش بش با کادر فنی و برخی بازیکنان پرداخت.