به گزارش پارس نیوز، آنها حتی در مصاحبه های خود به این نکته اشاره کردند. ملی پوشان از اینکه وزیر ورزش و جوانان در فینال لیگ قهرمانان آسیا در اردوی تیم پرسپولیس حاضر شده بود اما سری به اردوی تیم ملی نزده بود ناراحت بودند و در ادامه مراسم بدرقه تیم ملی در کیش هم لغو شد تا در نهایت ملی پوشان بدون بدرقه مهیای سفر به امارات محل برگزاری جام ملت ها شوند. 

 

البته وزارت ورزش و جوانان در همان برهه از زمان اعلام کرد فدراسیون فوتبال مراسم بدرقه ای برای تیم ملی تشکیل نداده بود و اصلا وزیر ورزش و جوانان در جریان نبود و از همه مهمتر دعوتنامه ای برای او ارسال نشده بود!

 

حال سوال اینجاست آیا وزیر ورزش و جوانان برای حضور در اردوی تیم ملی راهی امارات می شود؟ غلامحسین زمان آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در این باره به خبرنگار ما می گوید: وزارت ورزش و جوانان در این خصوص هماهنگی با ما نداشته است. 

 

پیش از این وزیر ورزش و جوانان دراردوی تیم ملی در روسیه حاضر شده بود و البته احمدی یکی از مدیران وزارت ورزش و جوانان گفته بود همان طور که وزیر در اردوی تیم ملی در روسیه حاضر شده بود به امارات هم می رود. 

 

وزیر ورزش و جوانان از تیم ملی و کی روش خواسته است به ناکامی 42 سال تیم ملی در جام ملت های آسیا پایان دهند و قهرمان جام ملت های آسیا شوند.