به گزارش پارس نیوز، 

بهترین بارسلونای تاریخ، ژاوی و اینیستا را در خط میانی خود داشت و یاد بازی های این دو هرگز از خاطر هواداران بارسا پاک نخواهد شد. در نهایت اما نوبت به جدایی اینیستا از بارسا هم رسید و او در 33 سالگی راهی فوتبال ژاپن شد و بارسا را برای همیشه ترک کرد.

اینیستا چندی پیش از تعطیلی فوتبال ژاپن استفاده کرد و به کمپ تمرینی بارسلونا آمد تا با هم تیمی های سابق دیدار کند. او فرصت این را پیدا کرد تا با خرید های جدید بارسا نیز ملاقات کند.

آرتور ملو، هافبک برزیلی که تابستان امسال از گرمیو جذب بارسا شد و از او به عنوان ژاوی آینده بارسا یاد می شود، در مورد اینیستا گفت:« او سال هاست که الگوی من است و از مدت ها پیش بازی هایش را دنبال می کردم. لحظه ملاقات با او باورنکردنی بود و مو به تن سیخ شد. اینیستا را لمس کردم تا ببینم انسان است یا از دنیای دیگر آمده است.

نمی دانستم قرار است به محل تمرین بیاید و باید بگویم که انسان فوق العاده ای است. به خوبی از من استقبال کرد و به وی گفتم که برای همشه مدیونش خواهم بود؛ چرا که در فوتبال چیزهای زیادی از تماشای بازی هایش یاد گرفتم. امیدوارم همچنان فوتبال بازی کند تا چیزهای بیشتری هم از او یاد بگیرم.»

انتهای پیام/