به گزارش پارس نیوز، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از اتمام رقابت های نیم فصل جلسه های متعددی را با فتحی سرپرست باشگاه برگزار کرد تا برای فصل نقل و انتقالات تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

شفر برای تقویت تیم و برطرف کردن ضعف های موجود در تیمش خواهان جذب برخی بازیکنان ایرانی و خارجی شد که بر اساس اولویت بندی نام آنها در اختیار فتحی قرار گرفته است.

شنیده می شود شفر در لیست نهایی که برای جذب در اختیار فتحی قرار داده نام 15 بازیکن را درج کرده که برخی از این بازیکنان از لیگ دسته یک و برخی از آنها نیز همچون قوچان نژاد از بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان محسوب می شود.

ناگفته نماند شفر در لیست خود نام جپاروف را هم قرار داده که بدون شک این بازیکن پس از دریافت طلب گذشته اش دوباره در نیم فصل دوم در خط هافبک قرار می کیرد. شفر روی سلامت و آماده بودن این بازیکن از لحاظ فنی بسیار حساس است و جپاروف با مهر تایید شفر در نیم فصل دوم مجدد می تواند پیراهن استقلال را بر تن کند.

امید نورافکن هافبک سابق آبی ها که در ابتدای فصل به تیم شارلوا بلژیک پیوست دوباره بحث بازگشتش به جمع آبی پوشان مطرح است که البته بلژیکی ها تا پیش از این در نظر داشتند این بازیکن را به صورت قرضی به استقلالی ها بدهند اما در حال حاضر مطرح شده که تیم فعلی نورافکن با دریافت 150 هزار دلار رضایت نامه این بازیکن جوان را برای حضور در استقلال قطعی می کند. البته حضور نورافکن در استقلال منوط به این خواهد بود که در لیست استقلال جا باز شود، چرا که در حال حاضر آبی پوشان کار سختی در نقل و انتقالات پیش رو دارند و آنها باید نام شجاعیان و آقاخان را هم به لیست اضافه کنند.

از طرفی شفر در نیم فصل دوم به شدت نیاز به جذب مهاجم دارد تا بتواند تیمش را در خط حمله تقویت کند. شنیده می شود این بازیکن آفریقایی است و البته پیش از این نیز بحث حضور ترائوره و ایراهیم توره هم در لیست استقلال مطرح بود.

استقلالی ها هم اکنون در نقل و انتقالات در سکوت به مذاکره می پردازند اما بدون شک جذب یک مهاجم و حداقل 2 هافبک در استقلال قطعی است و از طرفی سرمربی استقلال در خط دفاع نیازی به بازیکن جدید ندارد.

طبق پیگیری از مدیران استقلال در حال حاضر مذاکرات میان جپاروف، نورافکن و یک مهاجم پا بر جاست تا در نهایت عقد قرارداد صورت بگیرد.