به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان فصل را با هدایت عبدالله ویسی شروع کرد. اما این مربی دوام زیادی در این تیم نیاورد و در هفته پنجم از هدایت زرد پوشان کناره گیری کرد. پس از کناره گیری ویسی هدایت مسجد سلیمانی ها به دستعلیرضا مرزبان افتاد و او هم از همان ابتدا در مصاحبه های خود اعلام می کرد که نیمکت ضعیفی دارد و تیمش باید تقویت شود.

پس از پایان نیم فصل نخست مسجد سلیمانی ها هنوز به تعطیلات نرفته اند و همچنان به تمریناتشان ادامه می دهند، تیم مرزبان در نیم فصل در خط حمله عملکرد ضعیفی را از خود نشان داد این تیم بازدن فقط 8 گل  پس از سپیدرود رشت صاحب دومین خط حمله ضعیف لیگ بود و به احتمال فراوان مرزبان برای مشکل گلزنی تیمش یک مهاجم را جذب خواهد کرد.

پس از درگیری لفظی که میان مرزبان و میلاد فراهانی گلر نفتی ها پیش آمد این بازیکن به صورت توافقی قراردادش را با این تیم فسخ کرد. حالا و پس از اتمام نیم فصل مرزبان به دنبال یک دروازه بان است تا نبود فراهانی را در تیمش جبران کند.

همچنین مرزبان به دنبال یک بازیساز است تا بتواند در نیم فصل دوم تیمش را نسبت به نیم فصل اول هجومی تر کند و به جایگاه نفت در جدول سر و سامان دهد.

در نیم فصل نخست تیم نفت مسجد سلیمان در خط دفاع عملکرد نسبتا خوبی را از خود به نمایش گذاشت و بهترین بازیکن این تیم هم موسی کولیبالی (مدافع وسط) بود، اما باز هم به نظر می رسد که مرزبان برای استحکام بخشیدن بیشتر خطوط دفاعیش قصد دارد یک مدافع را به جمع بازیکنانش اضافه کند.

تیم نفت مسجد سلیمان در نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال با 15 امتیاز در رده 12 قرار گرفت و مرزبان به دنبال این است که با اضافه کردن بازیکنان جدید به تیمش بتواند در نیم فصل دوم عملکرد بهتری را به نمایش بگذارد.