به گزارش پارس نیوز، 
خوان ماتا در واکنش به اتفاقات اخیر باشگاه منچستریونایتد که منجر به اخراج ژوزه مورینیو از سمت سرمربیگری این تیم به دلیل تداوم نتایج ضعیف شد، در وبلاگ شخصی خود نوشت: قطعاً، هفته سختی برای ما با تغییر سرمربی بود و من دوست دارم از ژوزه بابت جام‌هایی که با یکدیگر کسب کردیم، تشکر کنم و برای او در آینده آرزوی موفقیت دارم.

منچستریونایتد با روی کار آمدن اولگنار سولسشایر به عنوان سرمربی موقت اکنون وارد فصل جدیدی از تاریخ خود شده و شروع خیلی خوبی هم با این سرمربی نروژی داشت، به طوری که شیاطین سرخ در اولین بازی با سرمربیگری سولسشایر شنبه شب با نتیجه 5 بر یک میزبان خود، کاردیف‌سیتی را در هم کوبید تا هواداران این تیم را نسبت به آینده امیدوارتر کند.

هافبک اسپانیایی سرخپوشان شهر منچستر یادداشت خود را اینطور ادامه داد: اولگنار سولسشایرِ اسطوره‌ای سرمربی جدید ما است و ما نمی‌توانستیم شروعی بهتر از این در بازگشت او به باشگاه منچستریونایتد داشته باشیم. پیروزی متقاعد‌کننده‌ای مقابل کاردیف‌سیتی کسب کردیم که این باعث افزایش روحیه ما در روزهای پایانی سال 2018 و البته سال نو میلادی می‌شود.

ماتا در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: اکنون زمانش رسیده که خوشبین باشیم، نگاهی رو به جلو داشته باشیم و سخت تلاش کنیم تا خودمان را در جدول بالا بکشیم. ما واقعاً انگیزه بالایی داریم تا هواداران‌مان را سرگرم کنیم، کسانی که شایسته چیزهای بیشتری هستند.

منچستریونایتد در حالی چهارشنبه شب در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد پذیرای هادرزفیلد است که در حال حاضر با 29 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی این رقابت‌هاست.

انتهای پیام/