به گزارش پارس نیوز، علی قلی زاده، ملی پوش ایرانی تیم فوتبال شارلروا بلژیک که در دیدار این تیم با گنک از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شد این روزها جدا از سایر بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان و زیرنظر کادر پزشکی این تیم در کمپ اسپایر دوحه قطر مشغول مداوا است.

این هافبک خلاق که احتمال می رفت به دلیل آسیب دیدگی اش جام ملت های آسیا را از دست بدهد در روزهای اخیر به صورت مداوم مراحل درمانی را طی می کند.

با این که در روزهای اخیر اخباری منتشر شده بود مبنی بر اینکه حتی اگر قلی زاده در فهرست نهایی کی روش برای جام ملت های آسیا قرار بگیرد به احتمال فراوان ۲ بازی ابتدایی تیم ملی در مرحله گروهی مقابل یمن و ویتنام را از دست می دهد اما با توجه به روند درمانی که قلی زاده پشت سر می گذارد احتمال دارد او در نهایت بین ۷ تا ۱۰ روز دیگر مشکلی برای بازی کردن نداشته باشد.

هافبک سابق سایپا تهران که در نخستین روز مواجه شدن با آسیب دیدگی از ناحیه ساق پا حتی برای راه رفتن هم مشکلات زیادی داشت پس از باز کردن آتل پای خود از شنبه تمرینات سبکی را با توپ آغاز کرده و تمرین روپایی زدن را بدون هیچگونه مشکلی انجام می دهد.

در این میان کارلوس کی روش از میکائیل موریرا، یکی از اعضای کادر بدنسازی تیم ملی درخواست کرده است به صورت مداوم پیگیر وضعیت قلی زاده باشد و این جوان پرتغالی هم این کار را به بهترین شکل انجام می دهد.

سعید عزت اللهی دیگر بازیکن آسیب دیده تیم ملی هم که روز گذشته شنبه خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی کرد قرار است امروز از پای مصدوم خود عکس بگیرد تا کی روش و دستیارانش پس از بررسی وضعیت او برای قراردادن نام این هافبک دفاعی در فهرست نهایی خود تصمیم گیری کنند.

علی کریمی هم که از تمرین روز شنبه به صورت اختصاصی تمریناتش را زیر نظر دیه گو جیاچینو پیگیری می کرد در لحظات پایانی تمرین روز گذشته (یک شنبه) بدون اینکه مشکل خاصی داشته باشد با پوشیدن کاور نارنجی در بخش فوتبال درون تیمی شرکت کرد و حال باید دید سرمربی تیم ملی برای میدان دادن به او برای بازی با فلسطین چه تصمیمی می گیرد.