به گزارش پارس نیوز، 

اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان تمرین ملی پوشان کشورمان در کمپ اسپایر شهر دوحه قطر گفت: وضعیت چمن های قطر بسیار خوب است و در حال حاضر از امکانات و تجهیزات خوبی بهره مند هستیم. به مدت یک هفته در هوای بسیار خوب تمرین کردیم و بازیکنان همگی وضعیت خوبی داشتند. تفاوت تمرین با امکانات قطر کاملا مشخص است.

دژاگه درباره با دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاف با فلسطین افزود: فلسطین می تواند برای تیممان دردسرساز شود. مهارت فوتبالی خوبی دارد و به خوبی پیشرفت کرده است و می تواند حریف خوبی برای ما باشد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: همه علاقه مند هستند تا در جام ملت های آسیا 2019 قهرمان شوند و ما نیز به دنبال آن هستیم تا مردم کشورمان را خوشحال کنیم اما باید بدانید که قهرمانی در این مسابقات آسان نیست.جام ملت های آسیا در کشور عربی برگزار می شود و به همین دلیل رقابت برای این تیم ها همانند دیدار خانگی است. ما تیم قدرتمندی داریم و خیلی از تیم ها دیدار ما برابر قطر و فلسطین را مشاهده خواهند کرد و زیر نظر خواهند گرفت و ما نیز در تلاش خواهیم بود تا آمادگی و تلاش خود را به نمایش بگذاریم.

دژاگه درباره با حرف های روز گذشته کی روش منوط بر صعود حتمی 3 تیم نامبرده شده به نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 گفت:تیم های ملی فوتبال ژاپن ، استرالیا و کره جنوبی همیشه قدرتمند بودند و قدرتمند نیز هستند در ادوار گذشته جام ملت های آسیا همچنین تیم های ژاپن و استرالیا سابقه حضور در فینال مسابقات را داشته اند و به همین دلیل مدعی قهرمانی خواهند بود.

دژاگه افزود: ما نیز در جام جهانی 2018 روسیه نشان داده ایم که تیم قدرتمندی هستیم و به عنوان مدعی قهرمانی در جام ملت های آسیا حاضر خواهیم شد. به نظر من حرف های کی روش درست است و 3 تیم استرالیا، ژاپن و کره جنوبی می توانند به نیمه نهایی مسابقات راه یابند اما باز هم می گویم مسابقات در کشور های عربی برگزار خواهد شد و تیم های عربی می توانند قدرتمند باشند.

انتهای پیام/