به گزارش پارس نیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان از دوشنبه هفته جاری اردوی آماده سازی خود پیش ازجام ملت‌های آسیا را با حضور ۲۱ بازیکن در دوحه قطر آغاز کرده است و قرار است فردا (دوشنبه) در ورزشگاه الدحیل به مصاف فلسطین برود.

همچنین دیدار قطر و ایران هم روز ۱۰ دی در ورزشگاه خلیفه دوحه برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه ۲۶ آذر برای اعزام شاگردان کارلوس کی روش به دوحه مراسم بدرقه‌ای برگزار نشد مسئولان فدراسیون فوتبال به ویژه مهدی تاج و غلامحسین زمان آبادی عنوان کردند با توجه به اینکه این‌تیم نمی‌تواند به صورت مستقیم از‌قطر به امارات (محل برگزاری جام ملت‌های آسیا) برود جشن بدرقه تیم ملی به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در زمان حضور تیم ملی در کیش برای عزیمت به امارات برگزار می‌شود و حتی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال از برگزاری جشنی باشکوه که در آن بازیکنان و کادرفنی روی کشتی نشسته و به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در چند قایق خبر داد. همچنین اعلام شد این مراسم ۱۴ آذر برگزار می‌شود.

با این وجود روز گذشته خود زمان آبادی اعلام کرد برگزاری این مراسم تاکنون قطعی نشده است که البته به نظر می‌رسد این امر ارتباطی روادید نداشتن چند بازیکن که زمان آبادی به آن اشاره کرده بود ارتباطی ندارد.

روز گذشته برخی مسئولان تیم ملی اعلام کردند شاگردان کی روش پس از حضور در کیش تنها می‌توانند حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه در فرودگاه جزیره بمانند و بلافاصله باید برای لندینگ هواپیما داخل آن بروند و در واقع زمانی برای برگزاری این مراسم وجود ندارد.

به هر حال باید دید در نهایت تکلیف برگزاری مراسم بدرقه تیم ملی و همچنین رونمایی از سرود ویژه تیم ملی بدای جام ملت‌های آسیا چه می‌شود.

تمرین امروز تیم ملی هم ساعت ۱۶ به وقت دوحه برگزار می شود.این درحالی است که قرار بود صبح امروز هم تیم ملی تمرینی را برگزار کند اما کی روش تشخیص داد شاگردانش در فاصله یک روز مانده تا بازی با فلسطین تنها یک جلسه تمرین تاکتیکی برگزار کنند.