به گزارش پارس نیوز، 

شاگردان «پپ گواردیولا» در ادامه رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس شنبه شب درورزشگاه «اتحاد» با نتیجه غیر منتظره سه بر 2 برابر کریستال پالاس شکست خوردند تا بازیکنان و هواداران لیورپول یک هفته مانده به پایان رقابت های نیم فصل، قهرمانی خود در این مسابقات را جشن بگیرند.

«جفری شلوپ» در دقیقه 33، «آندروس تون سند» در دقیقه 35 و «لوکا میلوجوویچ» در دقیقه 51 از روی نقطه پنالتی در این دیدار برای تیم کریستال پالاس گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمند آن را برای تیم خود به ارمغان آوردند.

این در حالی بود که ابتدا «گوندوغان» در دقیقه 27 برای تیم منچسترسیتی گلزنی کرده و تیمش را پیش انداخته بود. «کوین دی بروینه» نیز در دقیقه 85 هرچند با گلزنی خود فاصله را به حداقل کاهش داد اما مانع از شکست تیمش نشد.

تیم منچسترسیتی به رغم این شکست و 44 امتیاز اندوخته خود در رده دوم جدول این مسابقات باقی ماند و تیم کریستال پالاس نیز با کسب تمامی امتیازات این دیدار، 18 امتیازی شد و با یک پله صعود به رده چهاردهم لیگ برتر جزیره صعود کرد.

شکست برابر کریستال پالاس دومین شکست سیتی زن ها در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس است. آنان برای نخستین بار در هفته شانزدهم با نتیجه 2 برصفر مغلوب تیم چلسی شده بودند.

درسایر دیدارهای همزمان این نتایج به دست آمد:
بورنموث 2- برایتون صفر
چلسی صفر - لسترسیتی یک
هادرسفیلید یک - ساوتهمپتون یک
نیوکاسل صفر - فولهام صفر
وستهام صفر - واتفورد 2

تیم منچستریونایتد تا دقایقی دیگر با «سولسشایر» سرمربی موقت و جدید خود برابر تیم کاردیف به میدان می رود.
تیم آرسنال نیز در نخستین دیدار امروز(شنبه) با نتیجه سه بر یک برنلی را شکست داد.

شاگردان «یورگن کلوپ» نیز روز گذشته و در نخستین دیدار هفته هجدهم با نتیجه 2 برصفر ولورهمپتون را شکست دادند و عملا قهرمان نیم فصل رقابت های لیگ برتر جزیره شدند.

انتهای پیام/