به گزارش پارس نیوز، 

مهدی طارمی در شرایطی همراه تیم ملی در اردوی آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا به سر می‌برد که شرایط متفاوتی نسبت به قبل از جام جهانی 2018 دارد و عملکرد و آمار او در دور رفت لیگ ستارگان قطر، از نیم‌فصل دوم سال گذشته نسبتا تغییر کرده است.

این ستاره ملی پوش فصل گذشته در حالی برای الغرافه به میدان رفت که با 5 گل زده در هفت مسابقه لیگ ستارگان قطر و 5 گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و با بهترین شرایط بدنی و ذهنی برای حضور در جام جهانی، به اردوی تیم ملی اضافه شد و در روسیه هم سه بازی قابل قبول انجام داد.

طارمی که هنوز نیم‌فصل از قراردادش با الغرافه قطر باقی مانده، در 15 مسابقه امسال لیگ ستارگان 6 گل به ثمر رسانده و جزو برترین گلزنان تیمش محسوب می‌شود ولی با این وجود شایعه جدایی‌اش از این باشگاه به گوش می‌رسد و این احتمال وجود دارد با رضایت باشگاه الغرافه، این بازیکن هم در ادامه فصل مسیر جدیدی را طی کند.

این بازیکن که جزو اصلی‌ترین نفرات کارلوس کی‌روش محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد در جام ملت‌های 2019 امارات نیز در ترکیب ایران قرار بگیرد، به دور از حواشی انتقال‌اش به باشگاه دیگر، اکنون به طور جدی در تمرینات تیم ملی حضور دارد و امیدوار است با درخشش در مسابقات آسیایی، شرایط خود را برای ادامه فصل بهتر کند.

طارمی دور از هیاهو به فکر جام ملت‌ها(عکس)

طارمی دور از هیاهو به فکر جام ملت‌ها(عکس)

انتهای پیام/