به گزارش پارس نیوز، فصل برای آقای گل لیگ جزیره با ناکامی آغاز شد. او علاوه بر این که در گلزنی ناموفق بود، نمی توانست شوت در چارچوب زیادی را هم بزند و همین موضوع باعث شد تا برخی از فوتبال دوستان گمان کنند که درخشش او در قامت یک فوق ستاره، تنها به یک فصل معطوف می شود. محمد صلاح که در فینال لیگ قهرمانان به شدت مصدوم شده بود، در جام جهانی هم نتوانست بدرخشد و آغاز نه چندان خوب در لیگ نیز باعث شد تا هواداران لیورپول نسبت به آینده او نگران و شاید ناامید شوند.

 

اما صلاح پس از چند هفته ناکامی دوباره در حد و اندازه های یک بازیکن درجه یک ظاهر شد و توانست همچون فصل گذشته در ترکیب تیم لیورپول تاثیرگذار باشد. او در بازی با بورنموث موفق به هت تریک شد و از همان بازی، گام بلندی برای آقای گلی برداشت.

 

شب گذشته نیز صلاح توانست دروازه ولورهمپتون را باز کند تا با زدن یازدهمین گل فصل، بالاتر از اوبامیانگ قرار بگیرد. صلاح فصل پیش 36 بازی برای لیورپول انجام داد و توانست 32 گل بزند و با میانگین 0.88 گل در هر بازی، کفش طلا را کسب کند.

 

اما این فصل صلاح در 18 بازی 11 گل زده و میانگین 0.61 گل در هر مسابقه را دارد و علی رغم این که در صدر جدول گلزنان قرار دارد، آمارش با افت محسوسی مواجه شده است.