به گزارش پارس نیوز، 

واکنش مدیرعامل تراکتورسازی به ویدئوی جنجالی استوکس

علیرضا اسدی درباره فیلمی که از بازیکن اسکاتلندی تراکتورسازی در فضای مجازی منتشر شده بود توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به انتشار ویدیوئی از آنتونی استوکس گفت: در خصوص تصاویری که از آنتونی استوکس در فضای مجازی منتشر شده است باید به مواردی اشاره کنم تا افکار عمومی و هواداران پرشور و شعور تراکتورسازی در جریان برخی از امور قرار بگیرند.

وی ادامه داد: استوکس حدفاصل سالهای 2007 تا 2009 عضو تیم فوتبال ساندرلند انگلیس بوده است، در بین این سال‌ها یعنی چیزی حدود 10 سال پیش انتشار ویدیوی خصوصی‌ با همسرش وی را دچار مشکل می‌کند و این اتفاق باعث می‌شود که پرونده‌ای در دادگاه تشکیل شده و در پایان، دادگاه رای به تبرئه استوکس و صدور قرار مجرمیت برای متخلفین منتشر کننده تصاویر می نماید.

دکتر اسدی افزود: ولی برای ارکان مدیریتی باشگاه و بنده جای سوال دارد، چرا باید این ویدیو بعد از حدود 10سال و درست در زمانیکه قرار بود جلسه‌ای با استوکس برگزار شود تا مقدمات لازم برای بازگشت وی به جمع پرشورها فراهم شود، این ویدیو در فضای مجازی منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: برای ما سوال است چه کسی یا کسانی از حضور استوکس در تبریز بیم و هراس دارند؟ بهتر است عنوان کنم که با اینگونه شیطنت‌های نخ نما شده، تراکتور با حمایت مالک باشگاه و هوادارانش از حرکت باز نخواهد ایستاد و به راه خود ادامه می‌دهد تا به هدف نهایی برسد.

انتهای پیام/