به گزارش پارس نیوز، امید نورافکن، کاپیتان تیم ملی امید در خصوص مسابقه اول ایران برابر سوریه در اردوی کیش گفت: این مسابقه برای ما بازی بسیار مفید و خوب بود چرا که با حریف قدرتمندی بازی کردیم و باید بگویم که در یک بازی سخت پیروز شدیم. تلاش زیادی می‌شود که چنین مسابقاتی فراهم می‌شود و ما باید با تمرکز زیاد در این بازی‌ها حاضر شویم و بهترین استفاده را داشته باشیم. برای حضور قدرتمندانه در مسابقات اصلی، این بازی‌های دوستانه اهمیت زیادی دارند.

نورافکن همچنین در خصوص شرایط اردوی کیش گفت: وضعیت مناسبی در این اردو داریم. تمرینات خوبی انجام داده‌ایم، بازی خوبی هم پشت سر گذاشتیم و البته بازی بعدی برابر سوریه سخت‌تر خواهد بود چرا که آنها در مسابقه اول شکست خوردند و این بار برای جبران نتیجه می‌آیند. طبیعتا انگیزه‌های بیشتری خواهند داشت و این کار ما را سخت‌تر می‌کند. بازیکنانی که در مسابقه اول به میدان نرفتند ممکن است در این بازی فرصت حضور پیدا کنند و طبیعتا باید تلاش زیادی داشته باشند تا بتوانیم در دومین بازی هم این تیم را شکست بدهیم.

وی در پایان اظهار کرد:خیلی خوب است که می‌توانیم بازی‌های مناسبی مقابل حریفان مختلف برگزار کنیم. البته شرایط در بازی‌های خارج از خانه سخت‌تر است. بعد از مسابقه با عمان، برابر اردن هم بازی خوبی برگزار می‌کنیم و مسابقات دیگری نیز در قطر و احتمالا کشور دیگری خواهیم داشت. ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم که در همین مسابقات به بالاترین کیفیت و هماهنگی ممکن برسیم تا بتوانیم نتایج درخشانی کسب کنیم.