به گزارش پارس نیوز، 

شجاع خلیل زاده دو سه سالی است که از مدار کارلوس کی‌روش خارج شده و علی رغم نمایش های قابل قبول در تیم پرسپولیس، از رسیدن به پیراهن تیم ملی باز مانده است. خلیل زاده کاندیدای جدی جام ملت های ۲۰۱۵ و جام جهانی ۲۰۱۸ نیز به حساب می‌آمد اما به این تورنمنت ها نیز راه نیافت و بعید به نظر می‌رسد تا زمانی که کی‌روش در ایران باشد، او به تیم ملی دعوت شود.

اما نکته جالب حمایت تمام قد یکی دیگر از شاگردان سابق کی‌روش از شجاع خلیل زاده در این موضوع است. سروش که یکی از فانتزی بازهای فوتبال ایران به شمار می‌رود، همچون دیگر بازیکنان این چنینی نتوانست جایگاه خود در تیم ملی را پیدا کند و امروز با صراحت دوست و همبازی اش شجاع خلیل زاده را بازیکنی با شایستگی حضور در تیم ملی دانست و از عدم دعوت او، انتقاد کرد.

پرسپولیسی ها پیش از جام جهانی اعتقاد داشتند کی‌روش باید سیدجلال حسینی را به تیم ملی دعوت کند و اکنون نیز اعتقاد دارند خلیل زاده باید جزو ۲۳ بازیکن حاضر در جام ملت ها می‌بود. خلیل زاده به جز چند اشتباه فردی در این دو سال جزو بازیکنان خوب پرسپولیس بوده و این فصل هم در بازی با ماشین سازی و ذوب آهن گل های سه امتیازی برای پرسپولیس به ثمر رساند.

البته باید این را هم در نظر گرفت که کی‌روش با سید مجید حسینی، مرتضی پور علی گنجی، پژمان منتظری و... سال هاست که کار میکند و شاید وارد کردن یک بازیکن جدید به این چرخه در آستانه جام ملت ها، تصمیم منطقی از نظر او نبوده است.

انتهای پیام/