به گزارش پارس نیوز، 

پس از انجام قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد که پی اس جی در این مرحله باید به مصاف شیاطین سرخ منچستر برود.

قرعه ای سخت و دشوار برای پاریسی ها که دیگر به این مساله عادت کرده اند. ناصر الخلیفی، مدیر قطری پی اس جی سال هاست که در رویای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان است اما همواره نهایتا  تا یک چهارم بالا رفته و سپس حذف شده است.

پی اس جی در دو سال اخیر در همان یک هشتم نهایی به ترتیب برابر بارسا و رئال حذف شد و حال امسال باید به مصاف یونایتد مورینیو برود. شیاطین سرخ در لیگ روزهای بدی را سپری می کنند و قطعا تمام امیدشان را به لیگ قهرمانان معطوف خواهند کرد.

منچستر هرچند حال و روز خوشی ندارد اما در لیگ قهرمانان همیشه حریفی قابل احترام بوده و نمی توان تحت هیچ شرایطی این تیم را دست کم گرفت. رویای نیمار، امباپه و دیگر ستاره های پی اس جی قهرمانی در چمپیونزلیگ است ولی ابتدا باید منچستر را از پیش رو بردارند. به خصوص شرایط دو تیم در ماه فوریه بسیار تعیین کننده خواهد بود و شاید شیاطین سرخ در آن مقطع به روزهای اوج برگشته باشند.

بازی رفت در زمین یونایتد و برگشت در پاریس برگزار می شود که این می تواند پوئن مثبتی برای شاگردان توخل باشد. آخرین مصاف دو تیم سه سال پیش در تورنمنت تابستانی اینترنشنال چمپیونزکاپ در آمریکا بود که پی اس جی 2-0 پیروز شد.

انتهای پیام/