به گزارش پارس ، علی دایی در گفت وگو با  فارس پس از صحبت های مطرح شده توسط مالکی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه درباره کریمی با دایی حرف زده ایم، گفت: با تمام احترامی که برای آقای مالکی قائل هستم اما تا به امروز نه ایشان را دیده ام و نه حتی با او تلفنی صحبت کرده ام.

وی افزود: موضع من مشخص است و در مصاحبه های اولیه خودم نیز گفتم اعتقاد قلبی من این است که کریمی بازیکن بزرگی است و باید تحت هر شرایطی شأن و شئون او حفظ شود.

وی افزود: هنوز هم روی حرف و نظرم هستم، البته نه تنها کریمی بلکه همه افرادی که برای فوتبال این مملکت و پرسپولیس زحمت کشیده اند باید شأن آنها حفظ شود. حالا هر تصمیمی هم ایشان می گیرد برای من محترم است.

وی در خصوص اردوی رامسر نیز گفت: امیدوار هستیم با اضافه شدن بازیکنان ملی پوش در اردوی رامسر به هدف مان برسیم و با قدرت تر کار خودمان را رو به جلو ببریم.

این در شرایطی است که علی دایی در اولین مصاحبه خود در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پس از حضور به عنوان سرمربی در پرسپولیس گفت: من معتقدم که همیشه باید شأن و شئون کریمی و امثال او مانند مهدوی کیا حفظ شود که با این صحبتش نیز علی رغم حرف و حدیث های اخیر باز هم شهریار فوتبال ایران از نظر خود برنگشت.