به گزارش پارس نیوز، تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و سپاهان در آخرین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 15 امروز (شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز و به قضاوت سعید رحیمی مقدم به مصاف هم می‌روند.

سپاهان با 30 امتیاز و یک بازی کمتر در رده سوم است و با توجه به توقف پدیده برابر استقلال و گلی که پرسپولیس در دقایق پایانی بازی با پارس جنوبی دریافت کرد، با یک تساوی قهرمان نیم فصل می‌شود. امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی گفته که تیمش باید از شرایط بازی با پرسپولیس خارج شود، مسئله‌ای که شاید بازیکنانش را درگیر کرده باشد. 

کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان نمی‌خواهد برابر یار دیرین خودش و کسی که سال‌ها برای او کار کرده، شکست بخورد. او می‌داند مردم اهواز از او انتظار دارند، بنابراین همه تلاش خود را به کار می‌گیرد. استقلال خوزستان شرایط مناسبی ندارد، اما بازیکنان جوان آنها انگیزه‌های زیادی از خودشان نشان می‌دهند.

استقلال خوزستان که چندی پیش با کسر 6 امتیاز مواجه شد با 5 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته و با تیم بالای سر خود 5 امتیاز اختلاف دارد. اگر آنها در این بازی نتیجه نگیرند، نیم فصل دوم شرایط سختی برای بقا خواهند داشت. سپاهان نیز قصد دارد سه امتیاز را کسب کند و علاوه بر قهرمانی نیم‌فصل فاصله‌اش با تیم دوم را به دو امتیاز برساند.

 نتایج بازی‌های هفته پانزدهم به شرح زیر است:

پیکان صفر - نساجی مازندران یک
سپیدرود صفر - استقلال 5
پدیده 2 - ماشین‌سازی 2
ذوب‌‌آهن صفر - نفت مسجدسلیمان صفر
تراکتورسازی یک - فولاد 2
پرسپولیس 3 - پارس جنوبی یک