به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال پیکان در ابتدای فصل کار را با سرمربی فصل گذشته اش یعنی مجید جلالی شروع کرد. آن‌ها در ابتدای کار خود در لیگ هجدهم در چهار هفته ابتدایی نتایج خوبی را با آقا معلم فوتبال کسب کردند، اما شروع ناکامی‌های پیکان تیم قدیمی و با سابقه تهرانی از هفته پنجم شروع شد درست جایی که شاگردان گل محمدی در تیم فوتبال پدیده موفق شدند نوار موفقیت‌های حریف را پاره کنند. اما انگیزه و میل به کسب سهمیه باعث شد تا شاگردان جلالی در هفته ششم، هفتم وهشتم سه پیروزی پی در پی را بدست بیاورند تا دوباره آن‌ها به ادامه روند لیگ امیدوار‌تر شوند، اما کابوس تلخ مرد با تجربه پیکان و شاگردانش در هفته نهم با شکست تلخ مقابل پرسپولیس آرام آرام شروع شد تا این تیم رفته رفته وارد بحران از دست دادن امتیاز بشود.

شکست سنگین مقابل پارس جنوبی و باخت به تیم‌های تازه وارد لیگ یعنی نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران با عث شد تا زنگ خطر برای این باشگاه بازیکن ساز به صدا در بیاد وحتی صدای شیعی وهیئت مدیره باشگاه هم به خاطر این نتایج در آمد و آتش اختلاف سرمربی و مدیر عامل برافروخته‌تر شد ودست آخر هم ختم به جدایی مجید جلالی از پیکان شد.

با توجه به جدایی جلالی از تیم فوتبال پیکان قصد داریم به گزینه‌های احتمالی هدایت پیکان بپردازیم.

حسین فرکی

حسین فرکی یکی از گزینه‌های اصلی هدایت پیکانی‌ها به شمار می‌رود. این مربی سابقه قهرمانی با فولاد خوزستان و 2 قهرمانی پی در پی با  سپاهان را در سوابق مربیگری خود دارد. همچنین او سابقه سر مربیگری در تیم‌های فوتبال نفت تهران وسایپا را هم در کارنامه دارد.

البته فرکی بیان کرده است که برای حضور در لیگ برتر آماده است، اما هنوز پیشنهادی از سوی تیم پیکان دریافت نکرده است.

مهدی تارتار

مهدی تارتار که در این فصل همانند فصل گذشته هدایت تیم فوتبال پارس جنوبی جم را بر عهده دارد و او توانسته با این تیم نتایج نسبتا خوبی را هم در لیگ برتر کسب کند و با ۱۹ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار دارد. شرایط بد مالی در این تیم باعث شده تا هم خود تارتار و هم بازیکنان پارس جم از شرایط ناراضی باشند و طبق شنیده‌ها حتی مدیران پیکان با او صحبت‌هایی برای هدایت این تیم کردند.

پور موسوی

البته در میان گزینه‌های احتمالی نام سید سیروس پورموسوی مربی بااخلاق خوزستانی هم برای هدایت سفید پوشان پیکان به چشم می‌خورد. پورموسوی که سابقه سرمربیگری در تیم فوتبال فولاد خوزستان و استقلال خوزستان را در کارنامه دارد حالا او مانند سایر گزینه‌ها منتظر چراغ سبز شیعی برای هدایت خودرو سازان است.

پورموسوی در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد که باشگاه پیکان هنوز پیشنهادی به او برای سرمربیگری در این تیم نداده است.

پرویز مظلومی

مظلومی هم جزء گزینه‌های سرمربیگری پیکان است و او سابقه مربیگری در تیم‌هایی همانند استقلال، صبا باتری، صنعت نفت آبادان، تیم ملی ب. ایران، ابومسلم، مس کرمان و آلومینیوم هرمزگان را دارد.

تیم مس کرمان با هدایت مظلومی در لیگ هشتم توانست رتبه سوم لیگ برتر را کسب کند و این تیم جواز حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد.

علاوه بر این مظلومی توانست با تیم استقلال نایب قهرمان لیگ دهم شود. او به علت ۴ پیروزی همراه با استقلال در دربی سرخابی‌ها به پرویز سوبله چوبله معروف شد. همچنین تیم استقلال با هدایت مظلومی در رقابت‌های جام حذفی سال ۹۰ با پیروزی برابر شاهین بوشهر قهرمان جام حذفی شد.

به هر حال مظلومی هنوز واکنشی درباره اینکه در بین گزینه‌های سرمربیگری پیکان است نشان نداده است.

عبداله ویسی

ویسی هم جزء گزینه‌های احتمالی سرمربیگری پیکان قرار دارد. ویسی سابقه مربیگری در تیم‌هایی همانند استقلال خوزستان، فولاد خوزستان، صبای قم، پیکان، سپاهان و نفت مسجد سلیمان را دارد.

تیم استقلال خوزستان با هدایت ویسی در فصل ۹۴-۹۵ توانست قهرمان لیگ برتر شود و ویسی بعد از این قهرمانی در تیم‌هایی که تاکنون هدایت آن‌ها را برعهده داشته موفق نبوده است.

البته هنوز ویسی درباره اینکه در بین گزینه‌های مربیگری پیکان قرار دارد واکنشی نشان نداده است.

گفتنی است این گزینه‌های مطرح شده غیر رسمی هستند و قرار است باشگاه پیکان به طور رسمی لیست مربیان مدنظر خود را برای جایگزینی جلالی اعلام کند.