به گزارش پارس نیوز، فریرا که حالا دیگر به نوعی رقیب سنتی برانکو در رقابت‌های آسیایی محسوب می‌شود در خصوص بازی مقابل الدحیل و پیروزی 3 بر یک شاگردانش گفت: خوشحالم که در این بازی مهم به چنین نتیجه‌ای رسیدیم و باز هم الدحیل را شکست دادیم. آنها برای ما همیشه رقیب قدرتمندی بوده‌اند. هنوز کار رقابت در مسیر قهرمانی تمام نشده است. ما صدرنشین هستیم اما به الدحیل احترام می‌گذاریم چون می‌دانیم مثل همیشه رقیبی است که با سماجت ما را تعقیب می‌کند.

سرمربی پرتغالی السد در خصوص تعطیلی زمستانی لیگ قطر و آغاز جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: برای تیم ملی قطر در این مسابقات آرزوی موفقیت دارم اما باید بگویم که ما در این مقطع نگرانی‌های بزرگی خواهیم داشت. خیلی خوشحالم که بازیکنان زیادی از تیم ما به تیم ملی دعوت شده‌اند اما حقیقت این است که با وجود 9 بازیکن السد در اردوی تیم ملی عملا تیمی در اختیار ندارم چرا که هیچ بازیکنی برای من باقی نمی‌ماند که بتوانم تمرینات را برگزار کنم.

فریرا افزود: کار ما در این مقطع بسیار سخت خواهد بود و امیدواریم بعد از جام ملت‌ها بازیکنان با آمادگی کامل به تمرینات السد بازگردند تا برای حضور در ادامه مسابقات و همین طور رقابت‌های آسیایی آماده شویم.