به گزارش پارس ، حنیف عمران زاده در گفت و گو بافارس در خصوص اینکه سرانجام تکلیفش با استقلال چه شد اظهار داشت: هفته گذشته یک جلسه با فتح الله زاده برگزار کردیم ولی یک روز بعد او استعفا داد. از آن روز به بعد خبری نشده است و نمی دانیم چه کاری انجام دهیم.

وی با انتقاد از وضعیت موجود گفت: وقتی با برخی از بازیکنان صحبت می کنم می گویند اگر تکلیفمان تا چند روز دیگر روشن نشود مجبور هستیم به تیم های دیگر برویم. بارها از مسئولان ورزش کشور خواسته ایم که به شرایط استقلال رسیدگی شود اما به نظر می رسد استقلال اهمیتی برای آنها ندارد. تیم های دیگر تمرینات و حتی اردوهای خود را آغاز کرده اند اما ما هنوز یک جلسه هم تمرین نکرده ایم.

مدافع استقلال در ادامه  گفت: در این روزها که ایام مقدسی هم هست برای روشن شدن تکلیف استقلال به خدا پناه برده ام. بازیکنان یک فصل بدون چشمداشت و با سخت ترین شرایط این چند سال اخیر، بازی کردند و حرف هم نزده اند، ما برادریمان را ثابت کردیم و حالا نوبت دیگران است.

عمران زاده در پایان گفت: امیدوارم در این چند روز تکلیف بازیکنان مشخص شود چون ما ۲۸ روز دیگر باید بازی کنیم و در حالی که فتح الله زاده مشغول یارگیری بود او هم مجبور شد که استعفا بدهد. فقط این را بگویم که اگر فکر استقلال نیستند فکر ۲۰ میلیون هوادارش باشند.