به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، تیم پرسپولیس پس از سرمربیگری علی دایی برای تشکیل اردویی ۱۰ روزه با تیمی نصفه و نیمه عازم اردبیل شد و در دو بازی تدارکاتی مقابل حریفان خود با دو پیروزی زمین را ترک کرد.

  در خصوص این اردو صحبت های زیر را با علی دایی انجام شده است:

  از اردوی اردبیل شروع کنیم.

اردوی خوبی بود و به نظرم برای اول کار بد نبود اما متاسفانه تیم کامل نبود و با یک تیم ناقص به این اردو رفتیم، اگر تیم کامل بود خیلی بهتر بود.

  بالاخره از اردو راضی هستید یا خیر؟

همه چیز خوب بود. ما خوب تمرین کردیم و به یک سری مسائل که خواسته مان بود رسیدیم. طبق برنامه ای که داشتیم این اردو را اجرا کردیم. ما طبق برنامه هایمان رو به جلو خواهیم رفت تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

  بار دیگر در اردبیل با استقبال خوب هواداران روبرو شدید.

مردم اردبیل همیشه به من لطف دارند. اردبیل برای من چیز دیگری است. آنجا زادگاه من است و من خودم را متعلق به اردبیل و ایران بزرگ می دانم. خدا را شکر می کنم که مردم اردبیل همیشه به من لطف دارند و من از آنها تشکر می کنم. برایم سنگ تمام گذاشتند و خدا را شکر مثل همیشه میزبان خوبی برای پرسپولیس بودند.

بازیکن جدید می گیرید؟

چند بازیکن را که تازه گرفتیم و سایرین هم باید اول به توافق برسیم و سپس می گوییم. الان حرفی نزنم بهتر است.

  وضعیت کریم باقری چه شد؟

من کریم باقری را دعوت به همکاری کردم و دوست داشتم با ایشان کار کنم. او باید با باشگاه به توافق برسد مثل اینکه هنوز توافقات لازم انجام نشده است که انشاءالله بعدا ما در خدمت آقا کریم باشیم.

از جذب بازیکنان تا الان راضی هستید؟

بله، در چند روز آینده چند بازیکن دیگر را نیز که مدنظرمان هستند گفت وگوهای لازم انجام می شود تا ببینیم تکلیف چه خواهد شد.

  ظاهرا برخی از بازیکنان به خاطر شما از قراردادهای خیلی خوب خود گذشته اند.

من از همین جا از همه آنها تشکر می کنم که لطف خودشان را به من نشان دادند. دست همه شان درد نکند. انشاءالله بتوانیم همه با هم یک تیم خوب بسازیم که شرمنده مردم نشویم. این موضوع خیلی مهم است.

  از بازی های تدارکاتی در اردبیل و نتایج آن راضی بودید؟

برای ما نتیجه در دو بازی تدارکاتی مهم نبود. ما دنبال یک سری مسائل دیگر بودیم که خدا را شکر به آن رسیدیم.

  راستی از کریم انصاری فرد چه خبر؟

مدتی می شود که از کریم خبری ندارم.

اگر بخواهیم انصاری فرد را راهنمایی کنید چون همیشه شما را اسطوره خودش می داند به او چه می گویید؟

کریم انصاری فرد همیشه به من لطف دارد من حدود یک تا ۱۰ هفته هست که از کریم انصاری فرد خبری ندارم به همین دلیل حرفی هم نمی توانم بزنم.

  بازیکن خارجی جذب می کنید؟

سعی می کنیم تا آنجایی که می توانیم دیگر بازیکن خارجی نگیریم. اگر نتوانیم بازیکنان دلخواه را بگیریم به دنبال بازیکنان خارجی خواهیم رفت البته همه چیز به آینده و مذاکرات مان با بازیکنان بستگی دارد.

  ماجرای قاسم دهنوی چه شد؟

من نمی دانم بالاخره همه چیز مشخص است.

یعنی شما در جریان موضوع دهنوی نیستید؟

قاسم دهنوی در لیستی بود که من برای جذب به باشگاه داده بودم و نمی توانم نظر دیگری راجع به این موضوع بدهم. باشگاه هم با دهنوی قرارداد بست دیگر بقیه مسائل را من نمی دانم که چه چیزی بود.

  به نظر شما جایگاه چه بازیکنانی در پرسپولیس است؟

مطمئن باشید بازیکنانی باید در پرسپولیس باشند که عاشق پیراهن این تیم باشند به غیر از این هیچ چیز دیگری نیست.

  آقای دایی واقعا به خواسته هایتان رسیده اید؟

استارت خوبی را در اردوی اردبیل زدیم اما من گفتم ما کامل نبودیم که به آن خواسته های خودمان برسیم خیلی ناقص بودیم و نمی توانستیم به همه خواسته هایمان برسیم ولی در کل مطمئنا استارت خوبی بود.

  آیا تیم ملی ایران به جام جهانی صعود می کند؟

برد مقابل لبنان مهم بود اما در مورد سایر بازی ها انشاءالله بعدا صحبت می کنم.